Viso pasaulio lietuviams

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

2010 06 15 Nr.6-11
 
Lietuvos Respublikos Prezidentei, LR Seimo Pirmininkei, LR Ministrui Pirmininkui
 
LPD skyrių pirmininkams, savivaldybių vadovams, seniūnams, švietimo įstaigoms,
visuomeninėms organizacijoms, bendruomenėms
 
Gerbiamieji,
 
Siunčiu Jums Lietuvai pagražinti draugijos ( LPD ) plakatus labai svarbius birželio ir liepos mėnesių renginius, kuriuose kviečiame dalyvauti visus tautiečius.
 
Tai bus tikri Tėvynės meilės ir patriotizmo ugdymo renginiai: „Vaižganto skaitymai“ ir Tautos vienijimo sąšauka „Piliakalnių šviesa“ Žalgirio mūšio jubiliejaus garbei.
 
Pageidautina, kad dalyvautų kuo daugiau jaunimo – Lietuvos ateities kūrėjų, todėl maloniai prašau Jūsų pagalbos išplatinti informaciją adresatams, skelbti plakatus Jūsų ir draugų svetainėse bei kviesti, kad į Svėdasus 2010 06 27 d. ir ant piliakalnių 2010 07 15 d. atvyktų kuo daugiau tautiečių.
 
Žalgirio mūšio 600-mečio jubiliejaus proga sutelkime viso pasaulio lietuvius.
 
Po jubiliejinių metų tokias dideles Tautos vienijimo akcijas „Piliakalnių šviesa“ organizuosime kas penkeri metai. Tada, 2015, 2020 ir 2025 metais, jos visos bus jubiliejinės bei labai prasmingos.
 
Jei pritariate, tai jau dabar kviečiu būti organizacinio štabo nariais. Dirbkime, kur bebūtume, išvien, susitelkime ir per mėnesį taip motyvuokime Tautą, kad 2010 m. liepos 15 d. 21 val. šviestų vienybės aukurai ne tik Grunvalde, bet vienu metu ant visų Lietuvos piliakalnių ir pilkapių, stovyklavietėse, sodybose, žvakelės languose bei viso pasaulio lietuvių širdyse.
 
Uždegę aukurus ir fakelus Vytauto Didžiojo garbei, veskime pasididžiavimo Tėvyne istorines pamokas, pagerbkime didvyrius, žuvusius už laisvę, deklamuokime patriotines eiles, giedokime mus vienijantį Lietuvos himną bei kelkime Tautos dvasią.
Nuotraukoje: Lietuvai pagražinti draugijos valdybos pirmininkas J. Dingelis

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra