Virtuves baldai – jų reikšmė ir įtaka mūsų gyvenimui

Autorius: Data: 2012-03-26 , 18:55 Spausdinti

Daugybę laiko namuose skiriame maisto ruošai, todėl, savaime suprantama, praleidžiame virtuvėje. Siekiant, kad maisto ruoša taptų kuo malonesne reikėtų pasirūpinti, kad virtuvės baldai iš VirtuvesBaldai.lt Jums tiktų ir patiktų.

Tačiau ne visiems iš anksto pavyksta įsivaizduoti, kokios virtuvės norėtų, kaip turėtų būti išplanuotas baldų išdėstymas bei kaip galėtų atrodyti virtuvės baldai, todėl virtuvės išsirinkimas ir įsirengimas užtrunka nemažai laiko, tenka nemažai ką taisyti, perplanuoti. Pabandykime apžvelgti keletą skirtingų idėjų virtuvei.

Mažos erdvės virtuvėse, kuriose įprastai būna senesnės statybos daugiabučiuose, ypač, senamiesčiuose, miestų centruose, reikėtų, kad virtuvės baldai būtų kompaktiški ir šviesūs – tai suteikia erdvės jausmą. Kalbant apie kompaktiškus baldus svarbu išnaudoti kiekvieną laisvą vietą, kampus, kuriuose gali būti laikomi rečiau naudojami puodai ar keptuvės. Įsirenginėjant nedidelę virtuvę galima būtų pasvarstyti ir apie mažesnio šaldytuvo ar mažesnės orkaitės įsigijimą vietoj standartinio dydžio technikos, o virš ar po jais įsirengti dar papildomą lentyną ar spintelę.

Priešingo tipo – itin didelėse erdvėse įrengiamos virtuvės. Kuomet erdvė tikrai didelė galima sau leisti įgyvendinti daugybę svajonių ir minčių negalvojant apie vietą ir talpą. Virtuvės baldai gali būti ir tamsūs bei masyvūs, didelėje erdvėje tai neatrodys blogai. Be to, mėgstantiems gaminti daug ir sudėtingus patiekalus patinka vadinamosios salelės, kuomet pjaustymo ir maisto ruošimo erdvė persikelia į patalpos vidurį. Taip patogiai gaminta visa šeima.

Jei didelėje erdvėje nenorite labai didelės virtuvės, salelės – mažesnė virtuvė puikiai tiks, o plotą išnaudoti galima valgomajam ar įsirengiant barą, prie kurio patogu užkasti ar šeimos nariams bei svečiams bendrauti su maistą ruošiančiu asmeniu.

VirtuvesBaldai.lt rasite daugiau idėjų savo svajonių virtuvei, o pasikonsultavę su profesionalais sulauksite patarimų tinkamų būtent Jūsų virtuvei. Be to, daugelį darbų už Jus atliks būtent VirtuvesBaldai.lt komanda, kuri ne tik pagamins ar surinks Jūsų virtuvės baldus, bet ir padės apskaičiuoti reikiamą rozečių kiekį bei vietą, ventiliacijos ir kitas smulkmenas, apie kurias kartais pagalvojama jau po laiko.

VirtuvesBaldai.lt svetainė

VirtuvesBaldai.lt svetainė

KaunasComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra