Virtuvės baldai ir jų elementai (tęsinys)

Autorius: Data: 2012-05-16 , 12:01 Spausdinti

virtuves baldai

Pirmoje šio straipsnio dalyje šnekėjome apie tai, kaip kiekvienas žmogus žadantis savo jėgomis susikomplektuoti ir susikurti gražią virtuvę, prieš nuspręsdamas kokie virtuvės baldai jam yra reikalingi, turėtų pasisemti naujų idėjų ir apsidairyti aplinkui. Siekdami palengvinti skaitytojų dalią nusprendėme papasakoti apie keletą elementų, kurie puikiai papildytų ne vieną virtuvę. Tad pratęsiame sąrašą:

  • Vitrina. Kažkodėl (neaišku kodėl) vitrinos jau senokai išsibraukė iš sąrašo „populiariausi virtuvės baldai“. Tokį virtuvės baldą galima pastebėti nebent senesniuose filmuose. O be reikalo.  Vitrina yra ne tik gražus, bet ir labai praktiškas virtuvės elementas. Dažniausiai virtuvės yra pateikiamos su stiklinėmis durelėmis ir lentynėlėmis, tad jūs visada matysite, kas jose yra sudėta, be to – lengviau nuvalysite susikaupusias dulkes, o tai yra ypač svarbu kiekvienam virtuvės baldui, kadangi virtuvėje turi vyrauti aukščiausios klasės higiena. Vitrinoje labai patogu laikyti indus, arba smulkius niekučius, kuriu prireikus juos labai greitai surasite ir paimsite.
  • Baras. Virtuvės baldai vis plečia savo ratą, į asortimentą įtraukiama vis daugiau, vis įvairesnių elementų. Vienas iš jų – atkeliavęs iš barų. Tai labai patogu, ypač jauniems žmonėms. baras sukuria modernią erdvę, kuri puikiai tinka ne tik maisto gaminimui, tačiau ir bendravimui, valgymui. Taip pat, šis elementas yra labai praktiškas – jūs sutaupysite nemažą vietos, taip pat sukursite kelias atskiras erdves virtuvėje. Baro viduje taip pat galėsite laikyti įvairius daiktus, kurie pravers gaminant arba patiekiant maistą.
  • Kėdės su paminkštinimais. Kadangi virtuvėje praleidžiama vis daugiau ir daugiau, visi virtuvės baldai turėtų tapti praktiškesni, patogesni naudojimui. Tad laikai, kai virtuvė galėjo apsieiti su keturiomis kietomis medinėmis taburetėmis, jau seniai praeityje. Visos kėdės jūsų virtuvėje turėtų įgauti ypatingą svarbą, kadangi ant jų yra praleidžiama daug laiko. Tad patogus atlošas yra tiesiog privalomas, o kitas aspektas kurį turėtų turėti kiekviena patogi ir moderni virtuvės kėdė – paminkštinimas. Tik kėdė su paminkštinimu jūsų pasisėdėjimą virtuvėje pavers tikrai maloniu, o nuo medinės kėdės be paminkštinimo gali dar ilgai skaudėti stuburą ir nugarą.

 

_____________________________________

Virtuvės baldai ir jų pasirinkimas – bene svarbiausias namų projektavimo etapas, nes virtuvė yra namų erdvė, kurioje praleidžiame itin daug laiko, o ir laikas, praleistas virtuvėje, yra labai reikšmingas. Virtuvė jau seniai nėra tik maisto gaminimo erdvė namuose, virtuvėje mes bendraujame su šeimos nariais, leidžiame laisvą laiką su kavos puodeliu rankose ir pan., ypač, kai sparčiai išpopuliarėjo būstai, kuriuose virtuvė ir svetainė yra viena erdvė.

PR

LietuvaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra