Vilnius siekia pritraukti daugiau investicijų iš JAV

Autorius: Data: 2011-04-28, 16:52 Spausdinti

2011 m. balandžio 28 d. Vilniaus meras Artūras Zuokas susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadore Lietuvoje Anne Elizabeth Derse.

Susitikimo metu aptartos galimybės paskatinti JAV investicijas Vilniuje, meras ir ambasadorė pasidžiaugė Western Union investicijomis Lietuvos sostinėje.

Sostinės meras sakė tikįs, kad galima pritraukti daugiau investicijų į Vilnių, ypač iš Jungtinių Amerikos Valstijų – Western Union steigiamas pasaulinis paslaugų centras Vilniuje yra geriausias to pavyzdys.

Meras su ambasadore taip pat aptarė galimybes Vilniui bendradarbiauti su Niujorku – vienu iš didžiausių Amerikos miestų.

„Jau kreipiausi į Niujorko merą Michaelą Bloombergą su siūlymu mūsų miestų draugystę pradėti vieną dalį Wooster gatvės pervadinant Jurgio Mačiūno vardu. Tai būtų pirmas žingsnis užmezgant kultūrinio bendradarbiavimo ryšius, taip pažymint lietuvių Jono Meko ir Jurgio Mačiūno nuopelnus – aktyvią veiklą Niujorke įkuriant Soho rajoną – kūrybinę industriją Niujorko menininkams“, – sakė A. Zuokas.

Anot mero, šiuo metu aktyviai bendradarbiaujama su Niujorke esančia kultūros bendruomene, artimiausiu metu ketinama Niujorke atidaryti J. Mačiūno darbų parodą.

JAV ambasadorė pritarė iniciatyvoms plėsti kultūrinį bendradarbiavimą, taip pat pažymėjo ieškosianti galimybių paskatinti Amerikos verslo domėjimąsi Lietuvos rinka.

Lietuva - JAV , , , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra