Vilnius papildomai gaus apie 20 mln. litų Lietuvos pasirengimui pirmininkauti ES

Autorius: Data: 2013-01-31 , 16:34 Spausdinti

Lietuvai rengiantis pirmininkauti Europos Sąjungai (ES), Vilniaus miestui iš įvairių programų papildomai bus skirta apie 20 mln. litų. Kiek lėšų ir kaip jos bus skiriamos sostinės infrastruktūrai pagerinti, šią savaitę buvo sutarta Ministro Pirmininko tarnyboje vykusiame pasitarime, kuriame dalyvavo ir Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Todėl žiniasklaidoje pasirodžiusi informacija, neva Vyriausybė neatsižvelgė į sostinės savivaldybės prašymą finansuoti pasirengimą šiam svarbiam renginiui, neatitinka tikrovės.

Kaip informavo Lietuvos automobilių kelių direkcija, dar apie 20 mln. litų Vilnius gaus planiniams gatvių priežiūros darbams.

Ministro Pirmininko kanclerio pirmasis pavaduotojas Remigijus Motuzas sako, kad ES pirmininkavimui skiriamas finansavimas yra panaudojamas tik su pirmininkavimu susijusioms funkcijoms vykdyti – Lietuvos atstovų dalyvavimui ES institucijų ir tarptautinių organizacijų veikloje, susitikimų Lietuvoje organizavimui, viešinimui, saugumo užtikrinimui ir kt.

„Turimas lėšas privalome nukreipti pagal tiesioginę paskirtį ir jų nepakaks, kad būtų išspręstos visos miesto infrastruktūros problemos“, – teigia už Vyriausybės pasirengimą Lietuvos pirmininkavimui ES atsakingas Ministro Pirmininko kanclerio pirmasis pavaduotojas.

R. Motuzas pažymi, kad savivaldybė savo ruožtu žadėjo užtikrinti mieste veikiančios stebėjimo įrangos veiklą, pasirūpinti viešųjų sanitarinių įstaigų būkle bei kitais svečių saugumą ir patogumą garantuojančiomis priemonėmis. „Su miesto valdžia sutarėme glaudžiai bendradarbiauti ir kartu operatyviai spręsti iškylančias problemas“, – sako Ministro Pirmininko kanclerio pirmasis pavaduotojas.

lrv.inform

Vilnius , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra