Vilnius – naujas Europos miestų kortelių tinklo narys

Autorius: Data: 2012-01-17 , 10:45 Spausdinti

Nuo 2012 metų sausio 1 d. Vilnius prisijungė prie tarptautinio EuropeanCityCards (ECC) tinklo, kuris vienija 22 šalis ir 33 miestus.

Šis projektas sukurtas tarptautinės organizacijos EuropeanCitiesMarketing ir didžiųjų Europos miestų iniciatyva, siekiant apsikeisti gerąja patirtimi, vieningai pristatyti turizmo paslaugas ir padidinti miesto kortelių pardavimus. Pagrindinė projekto jungiamoji grandis – miestų kortelės – sparčiai populiarėjantis turizmo produktas, kurios turistui padeda ne tik suplanuoti savo laisvalaikį, bet ir sutaupyti pinigų.

Dalyvavimas ECC tinkle Vilniui yra unikali galimybė prisistatyti greta didžiausių ir populiariausių Europos miestų, užmegzti bendradarbiavimą turizmo srityje, taip pat analizuoti turizmo statistiką, gauti žinių apie naujausius turizmo produktus ir tendencijas.

ECC tinkle skelbiama informacija apie oficialiąją Vilniaus miesto kortelę sujungiant keletą priemonių: interneto svetainę www.europeancitycards.com, specialią nemokamą turizmo aplikaciją bei skaitmeninį leidinį. ECC yra platforma, kurioje kiekvienas gali lengvai surasti, palyginti informaciją, o ši gali prisidėti kuriant patrauklaus miesto įvaizdį ir netgi lemti kelionės krypties pasirinkimą. Dalyvavimas ECC tinkle reiškia Vilniaus miesto kortelės, kaip kokybiško produkto pripažinimą, ir svarbų įvertinimą tarptautiniu mastu.

Vilniaus miesto kortelės turėtojui iš viso siūlomos 53 nuolaidos, formuojančios plačią turizmo paslaugų pasiūlą. Turistams patogu pasirinkti kortelės tipą pagal jų poreikius (24 ir 72 val. kortelė, 24 val. kortelė su integruotu transporto bilietu arba be jo), sukurtas platinimo taškų tinklas – kortelę galima įsigyti visuose Vilniaus turizmo informacijos centruose, kai kuriose turizmo agentūrose, viešbučiuose bei internetu.

Per 2011 metus kortele pasinaudojo 550 asmenų iš daugiau kaip 30 pasaulio šalių. Daugiausia kortelių įsigijo vokiečiai, rusai, lenkai. Atsiliepimai rodo, kad Vilnius turistams atrodo patrauklus miestas, turintis įdomią istoriją, kultūrą, architektūrą, tradicijas. Didelį įspūdį turistams paliko ir nuoširdūs bei draugiški vilniečiai.

Plačiau apie miesto kortelę skaitykite atnaujintoje Vilniaus turizmo informacijos svetainėje www.vilnius-tourism.lt, taip pat www.europeancitycards.com. Turizmo aplikaciją galite nemokamai atsisiųsti Android ir iPhone aplikacijų parduotuvėse.

Daiva Savickienė, Viešųjų ryšių sk. vedėjo pavaduotoja, tel. 211 23 36, el. p. vrt@vilnius.lt, http://www.facebook.com/vilnius.lt

Nuotraukoje: Vilniaus kortelė

Vilnius , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra