Vilniuje vyksta Lietuvos ir Baltarusijos ginkluotės kontrolės ekspertų darbo susitikimas

Autorius: Data: 2012-02-08 , 15:35 Spausdinti

2012 m. vasario 7–9 dienomis Vilniuje vyksta Lietuvos ir Baltarusijos ginkluotės kontrolės ekspertų darbo susitikimas. Susitikime dalyvauja Baltarusijos ginkluotės kontrolės agentūros atstovai ir Lietuvos kariuomenės ginkluotės kontrolės skyriaus verifikatoriai.

Susitikimo metu bus aptarti pagrindiniai klausimai, susiję su skaidrumą didinančiomis priemonėmis ginkluotės kontrolės srityje, tarp kurių: Lietuvos ir Baltarusijos karių dalyvavimas Lietuvoje ir Baltarusijoje rengiamuose kursuose, kariniuose mokymuose. Taip pat bus aptartos galimybės dėl papildomų ginkluotės kontrolės inspekcijos kvotų.

2011 metais Lietuvos ginkluotės kontrolės ekspertai keturis kartus lankėsi kaimyninėje šalyje, kur atliko vertinamuosius karinių dalinių ir aviacijos bazės vertinamuosius vizitus. Praėjusiais metais Baltarusijos verifikatoriai Lietuvoje lankėsi tris kartus, taip pat stebėjo tarptautines karines pratybas „Gintarinė viltis 2011“.

Tokie Lietuvos ir Baltarusijos ginkluotės inspektorių susitikimai vyksta pagal metinius dvišalio bendradarbiavimo planus.

Daugiau informacijos: Jungtinio štabo viešųjų ryšių karininkas kapitonas Marius Varna, tel. 8 686 35 407

Alfredo Pliadžio nuotr.

www.kam.lt

Lietuva - Baltarusija , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra