Vilniuje vyks metinis Lietuvos diplomatinių atstovybių užsienyje vadovų susitikimas

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Vilniuje 2010 m. rugpjūčio 25 dieną prasidės dvi dienas truksiantis metinis Lietuvos diplomatinių atstovybių vadovų susitikimas.
 
Jame planuoja dalyvauti 41 ambasadų, 8 konsulinių įstaigų, 9 atstovybių prie tarptautinių organizacijų, specialiosios misijos Afganistane atstovai ir du laikinieji reikalų patikėtiniai.
 
Susitikime bus aptarti artimiausi Lietuvos užsienio politikos prioritetai ir perspektyvos, Lietuvos diplomatijos laukiantys pasikeitimai pradėjus veikti Europos Sąjungos Išorės veiksmų tarnybai.
 
Susitikimo dalyviai diskutuos apie pasirengimą kitais metais prasidėsiančiam Lietuvos pirmininkavimui Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijai ir artėjančiam Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungai 2013 metais.
 
Kaip ir ankstesniais metais, didelis dėmesys bus skiriamas diplomatijos ir verslo sąveikai. Ketinama aptarti būdus ir galimybes, kaip Lietuvos atstovybės užsienyje gali padėti Lietuvos verslininkams megzti naujus verslo ryšius, atrasti naujas ir plėsti jau esamas lietuviškų prekių ir paslaugų eksporto rinkas.
 
Lietuvos diplomatinių atstovybių vadovai svarstys, kaip galima pagerinti teikiamų konsulinių paslaugų kokybę ir stiprinti ryšį su užsienyje gyvenančiais lietuviais. Bus ieškoma būdų didinti atstovybių darbo efektyvumą ir prieinamumą.
 
Lietuvos atstovybių vadovų suvažiavimas rugpjūčio 25 dieną prasidės susitikimu su Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite.
 
Tai jau dešimtasis tokio pobūdžio renginys.
 
 
Žiniasklaidos atstovų dėmesiui:
 
Rugpjūčio 25 d. 14.00-15.00 val. Taikomosios dailės muziejuje (Arsenalo g. 3A) vyksianti sesija „Žalgirio mūšis ir Lietuvos diplomatija“ atvira žiniasklaidai, kviečiame dalyvauti.
 
Rugpjūčio 25 d. 15.30-18.30 val. Užsienio reikalų ministerijoje (J. Tumo-Vaižganto g. 2) vyksianti sesija „Diplomatinės tarnybos ir verslo bendradarbiavimas“ atvira žiniasklaidai, kviečiame dalyvauti.
 
Rugpjūčio 26 d. 8.00-8.15 val. Užsienio reikalų ministerija (J. Tumo-Vaižganto g. 2). Sesijoje „Užsienio politikos aktualijos ir perspektyvos“ įžanginį žodį tars ministras Audronius Ažubalis. 15 min. galimybė pafilmuoti ir fotografuoti.
 
Norinčius dalyvauti šiose suvažiavimo dalyse žiniasklaidos atstovus maloniai prašome registruotis el. paštu media@urm.lt arba tel. 236 2458
Photos.com nuotr.

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra