Vilniuje NATO Mokslo ir technologijų taryba aptarė svarbius Aljanso klausimus

Autorius: Data: 2013-09-19 , 11:27 Spausdinti

2013 m. rugsėjo 18 d. krašto apsaugos ministras Juozas Olekas skaitė pranešimą Vilniuje prasidėjusioje NATO Mokslo ir technologijų organizacijos tarybos sesijoje.

Susitikime dalyvavo atstovai iš NATO ir šalių partnerių, tokių kaip Armėnijos, Australijos, Austrijos, Baltarusijos, Rusijos ir kt. Sesijos metu krašto apsaugos ministras J. Olekas pabrėžė, kad NATO Mokslo ir technologijų tarybos susitikimas Vilniuje suteikia galimybę diskutuoti apie šios bendruomenės stiprinimą ir jai tenkantį vaidmenį sprendžiant pasaulio saugumo iššūkius XXI amžiuje.

Tarybos sesijos metu buvo diskutuojama apie NATO sumaniąją gynybą ir NATO mokslo ir technologijų strategiją. Popietinėje sesijos dalyje Lietuva pristatė savo veiklą ir pasiekimus organizacijoje.

NATO Mokslo ir technologijų organizacijos tarybos rudens sesija ir simpoziumas Vilniuje vyksta rugsėjo 16–20 dienomis. Rugsėjo 16 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje vyko simpoziumas, skirtas priemonėms prieš savadarbius sprogstamuosius užtaisus ir naujovėms šioje srityje pristatyti.

NATO Mokslo ir technologijų taryba yra aukščiausias NATO mokslo ir technologijų organizacijos sprendimus priimantis organas. Tarybos rudens sesijos rengiamos rotaciniu principu kiekvienais metais vis kitoje šalyje. Lietuva į šią tarybą yra delegavusi tris narius.

Alfredo Pliadžio nuotr.

www.kam.lt

Kariuomenė , , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra