Vilniuje – fotografijų paroda, skirta lito įvedimo 20-mečiui

Autorius: Data: 2013-06-23 , 14:28 Spausdinti

Lito įvedimo 20-mečio proga Lietuvos banko Pinigų muziejus su Lietuvos fotomenininkų sąjunga ir Lietuvos spaudos fotografų klubu surengė parodą-konkursą „Pinigai fotografijoje II“. Birželio 25 d., antradienį, paroda atidaroma Vilniuje, „Prospekto“ galerijoje (Gedimino pr. 43). Dvi savaites lankytojus netikėtais pinigų vaizdais stebins 50 nuotraukų, išrinktų iš daugiau kaip 400 konkursui pateiktų fotografijų.

Į parodos katalogą pateko 97 darbai, sukurti 39 autorių. Jų kūrinių geografija labai plati – fotografijos darytos ne tik mūsų šalyje, bet ir tolimiausiuose pasaulio kampeliuose.

Parodos atidarymas – 15 val. Dalyvaus fotografijų autoriai. Juos pasveikins Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas.

2013 m. birželio 25 d. sukanka 20 metų, kai, Lietuvai atkūrus Nepriklausomybę, įvestas litas.

Pirmąkart parodą „Pinigai fotografijoje“ Lietuvos banko Pinigų muziejus kartu su Lietuvos fotomenininkų sąjunga surengė 2002 m., švęsdamas Lietuvos banko įsteigimo 80-metį. Joje dalyvavo 45 parodos dalyviai iš įvairių šalies regionų. Išleistas ir parodos katalogas, į jį buvo atrinkti 164 darbai.

Lietuvos banko Viešųjų ryšių skyriaus informacija

Pinigai , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra