Vilniuje – geriausi pasaulio universitetai ir mokyklos

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Trečiadienį, 2010 m. spalio 13 d., nuo 10.00 iki 18.00 val. abiturientai, studentai, moksleiviai ir visi norintys studijuoti geriausiuose pasaulio universitetuose ir mokyklose, laukiami sostinės viešbutyje „Radisson Blue Lietuva“ konferencijų centre (Konstitucijos pr. 20) rengiamoje studijų parodoje „Tarptautinių studijų dienose“.
 
Antrą kartą Lietuvoje vyksiančiose „Tarptautinių studijų dienose“ tarp keliasdešimties prestižinių mokslo įstaigų išskirtinio svečio teisėmis dalyvaus ir žinomas dvidešimties universitetų koncorsiumas „Study in Scotland“.
 
„Surengti „Tarptautinių studijų dienas“ rudenį, o ne tradiciškai – pavasarį, šįkart nuspręsta dėl to, kad jau pirmasis renginys parodė, jog siekdami kokybiškesnių studijų, moksleiviai tam nori pradėti ruoštis kuo anksčiau. Tad jiems reikia žinoti, ko pageidauja geriausi pasaulio universitetai, kuriuos dalykus reikėtų stiprinti ar tiesiog – kur patobulinti kalbų žinias. Esu įsitikinusi, kad šiuo požiūriu paroda visiems bus labai naudinga“, – sako viena iš organizatorių, American English School (AMES) generalinė direktorė Eglė Kesylienė.
 
„Šiose „Tarptautinių studijų dienose“ ir vėl daugiausiai dėmesio bus skiriama tam, kas labiausiai aktualu Lietuvoje – įvairių pakopų aukštajam mokslui užsienyje, kuris, beje, daugelyje šalių yra vis dar nemokamas. Čia bus ne tik aiškinami būsimiems studentams aktualūs dalykai, tokie kaip stojamųjų egzaminų reikalavimai, studijų kokybė, stipendijos bei paskolos, tačiau ir rengiami seminarai apie konkrečių universitetų paraiškų teikimo procedūras, tarptautinius egzaminus ir pan. Tiesa, šiais metais parodoje dalyvaus kur kas daugiau prestižinių universitetų ir aukštųjų mokyklų iš Didžiosios Britanijos, Šveicarijos, Australijos, Švedijos, Estijos ir kt. šalių nei pirmojoje parodoje. Tarp parodos dalyvių bus ir itin retų bei išskirtinių svečių. Pavyzdžiui, į organizuojamas „Tarptautinių studijų dienas“ šiais metais nusprendė atvykti ir dvylikos universitetų koncorsiumas „Study in Scotland“, valdantis tokio lygio aukštąsias mokyklas kaip Edinburgo universitetas, Glazgo universitetas, Karalienės Margaret universitetas, Škotų karališkoji muzikos ir teatro akademija bei kt.
 
Tradiciškai „Tarptautinių studijų dienose“ prisistatys tarptautinės kalbų mokyklos, taip pat – vidurinįjį išsimokslinimą teikiantys koledžai ir mokyklos, kurių moksleiviai išskirtinai ruošiami geriausioms pasaulio aukštosioms mokykloms. Bus pristatomi ir įvairūs užsienio kalbų kursai Lietuvoje bei užsienyje, taip pat nauja ir sparčiai pasaulyje populiarėjanti laisvalaikio leidimo forma – kalbų turizmas, kai pavyzdžiui, sportuojant, kopiant į kalnus ar žvalgantis po egzotiškas vietoves irgi mokoma kalbų.
 
Beje, lietuvaičiai ir vėl turės galimybę pirmieji sužinoti apie studijas ir mokslo galimybes užsienyje – startavusios Vilniuje, „Tarptautinių studijų dienos“ vėliau kelsis į Latvijos ir Estijos sostines. Numatoma, kad Rygoje renginys tęsis spalio 15-16 d., Taline – spalio 17 d.
 
„Tarptautinių studijų dienas“ Vilniuje AMES organizuoja kartu su „BALTIC COUNCIL for International Educations“.
 
AMES – tai pirmoji kalbų mokykla Lietuvoje, nuo 1992 m. teikianti užsienio kalbų mokymo paslaugas Lietuvoje ir užsienyje pagal šiuolaikinius kalbos mokymo metodus.
 
Daugiau informacijos: Renata Sabonienė, Komercijos direktorė
American English Schoo, Naugarduko g.4/12, LT-01309 Vilnius
Tel.: (8 5) 2691300, mob. 8 69947247, el. paštas: renata@ames.lt, www.ames.lt
 
sxc.hu nuotr.

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra