Vilniaus taryba apribojo prekybą alkoholiniais gėrimais barui „Prie parlamento“

Autorius: Data: 2011-09-01 , 15:05 Spausdinti

 

2011-09-01

Vilniaus savivaldybės taryba dėl gausių gyventojų skundų nusprendė apriboti mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais laiką uždarosios akcinės bendrovės „Prospekto vyninė“ restoranams ir barui „Prie parlamento“ Gedimino per. 46, uždraudžiant prekiauti alkoholiniais gėrimais nuo 24 val. iki 8 val. Iki šiol baro pirmajame aukšte ir baro rūsyje prekyba alkoholiu buvo leidžiama nuo 8 val. iki 6 val., restorane antrame aukšte – nuo 8 iki 24 val.

„Problema mieste egzistuoja, tačiau kaip verslas sugyvena su aplinkiniais gyventojais – priklauso ir nuo jų tarpusavio santykių, tolerancijos, atitinkamų tarnybų veiklos. Sprendimas apriboti mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais laiką – tai signalas verslui. Turime pradėti ieškoti kompromisų dėl šios problemos. Senamiestyje yra ir gerų pavyzdžių, kai kavinių veikla netrukdo aplinkiniams gyventojams“, – sakė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu pradėti svarstyti klausimai ir dar dėl šešių įmonių mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais apribojimo nuo 22 val. iki 08 val. Ar prekybos alkoholiu licencijos bus apribotos, paaiškės kitame tarybos posėdyje.

Sandra Trinkūnaitė

Viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius

Tel. 211 23 19

vrt@vilnius.lt, www.vilnius.lt

http://www.facebook.com/vilnius.lt

VilniusComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra