Vilniaus savivaldybė tapo darželio „Mažasis Trinapolis“ dalininke, darželyje kitąmet bus įsteigta 60 naujų vietų

Autorius: Data: 2012-10-18 , 10:05 Spausdinti

Sostinės savivaldybės taryba nusprendė tapti vaikų darželio „Mažasis Trinapolis“, esančio šalia Verkių parko, dalininke. Planuojama, kad jau kitą – 2013 m. – rudenį, suremontavus patalpas, darželyje atsiras apie 60 naujų vietų sostinės vaikams.

„Darome viską, kad vietų miesto darželiuose trūkumo nebebūtų. Privataus ir viešo sektoriaus partnerystė – vienas iš geriausių būdų sprendžiant šią problemą. „Mažojo Trinapolio“ darželyje taip galima bus įsteigti tris naujas grupes ir priimti apie 60 vaikų“, – sakė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Sutvarkius savivaldybei priklausančias ir privataus verslo valdomas bei prižiūrimas patalpas jau ateinantį pavasarį „Mažajame Trinapolyje“ galėtų atsirasti ne mažiau kaip 60 naujų vietų darželinukams, o ateityje – dar papildomų 100 vietų. Šiame rajone, esančiame netoli Šiaurės miestelio, Balsių, Santariškių, ypač trūksta vietų vaikų darželiuose.

„Mažojo Trinapolio“ darželį šiuo metu lanko 80 vaikų. Mokestis už šį darželį naujai priimtiems vaikams sieks 550 litų.

Primename, kad nuo 2011 metų, geriau naudojant esamą savivaldybės turtą ir suremontavus kai kurias darželiuose esančias patalpas, sukurta apie 850 naujų vietų sostinės darželiuose.

Be to, Vilniaus miesto savivaldybės taryba pritarė dėl Santariškių ir Perkūnkiemio darželių statybos. Santariškių vaikų darželį ketinama pradėti statyti jau netrukus, Perkūnkiemio darželiui šiuo metu ieškomas finansavimas.

Artimiausiu metu, 2013 ir 2014 metais planuojama įsteigti dar bent 820 vietų – Viršuliškėse, perkėlus Šalomo Aleichemo mokyklą į kitas patalpas, taip pat pastačius naujus vaikų darželius Perkūnkiemyje, Santariškėse.

Anton Nikitin, tel. (8 5) 211 2737, el. p. vrt@vilnius.lt

BFL nuotr.

Vilnius , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra