Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai respublikiniame R. Harvudo vardo mokinių meninės saviraiškos konkurse

Autorius: Data: 2016-05-03 , 11:28 Spausdinti

Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai respublikiniame R. Harvudo vardo mokinių meninės saviraiškos konkurse

Vilma RIABOVIENĖ, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos tolerancijos ugdymo centro vadovė

Plungės „Saulės“ gimnazijos organizuotas respublikinis R. Harvudo vardo mokinių meninės saviraiškos konkursas jau vyko dešimtą kartą. Vilniaus „Ryto“ progimnazijos atstovai jame dalyvavo jau ne pirmą kartą. Ir šiemet, kaip niekada anksčiau, dalyvavo virš dvidešimt respublikos gimnazijų, kelios progimnazijos, daugiafunkciai centrai. Mūsų mokykla šiam konkursui pateikė foto sesiją apie Japonijos konsulą Čijūnę Sugiharą, antrojo pasaulinio karo metais dirbusio Kaune ir išdavusio tranzitines vizas tiek Lietuvos, tiek ir kitų valstybių žydams, bėgusiems nuo persekiojimo.  Mokiniai labai aktyviai įsijungė į projektą, parodydami savo pilietinę iniciatyvą.  Mokytojos K. Mišeikienės dėka pavyko pateikti labai kokybiškas nuotraukas ir mūsų darbas buvo įvertintas II vieta. Taip pat gavome Tarptautinės komisijos Padėką už dalyvavimą konkurse.

Plungėje ne tik dalyvavome kūrybinėse dirbtuvėse: 6c kl. mokinė  Gabriella Elizabet Snipes virtuoziškai grojo smuiku, 6a kl. mokinė Kamilė Sutkutė pristatė Japonijos konsulą Č. Sugiharą, projekte taip pat dalyvavo ir 6a kl. mokinys E. Lištvan.

Su susižavėjimu žiūrėjome Vilniaus „Saulėtekio“ mokyklos-daugiafunkcio centro spektaklį, kuriame dalyvavo virš 150 mokinių. Kas met ši mokykla stebina savo gebėjimais kurti spektaklius, miuziklus. Taip pat stebėjome prizinių vietų laimėtojų pasirodymus. O jų šį kartą buvo pakankamai daug.

Konkursų rezultatus apibendrino komisijos pirmininkas E. Bunka, kuris pasidžiaugė mokyklų gausa, mokinių  menine raiška, puikiais piešiniais, rašiniais, spektakliais. Kaip ir kasmet į baigiamąjį renginį atvyko svečiai iš Izraelio Glenda ir Abelis Levitai, kurie yra šio konkurso rėmėjai. Mokiniai iš jų rankų gavo specialiai šiam konkursui sukurtus medalius. Kalbėjo ir  „Saulės“ gimnazijos TUC vadovė Jolanta Mažuknė, kuri taip pat džiaugėsi TUC aktyvumu, dėkojo už dalyvavimą renginyje. Baigiamajame renginyje taip pat dalyvavo daug kitų garbių svečių: vyriausybės vice kancleris R. Vaitkus, Lietuvos Respublikos seimo narys J. Razma, Tarptautinės komisijos atstovė I. Vilkienė, Plungės savivaldybės atstovai ir kiti.

Smagu vėl buvo susitikti ir bendrauti su bendraminčiais.

 

Uncategorized , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra