Vilniaus rotušėje bus pagerbti „Poezijos pavasaris 2011“ svečiai ir dalyviai

Autorius: Data: 2011-05-20, 15:32 Spausdinti

2011 m. gegužės 26 d., ketvirtadienį, 14 val. Vilniaus rotušėje bus pagerbti Tarptautinio poezijos festivalio „Poezijos pavasaris 2011“ svečiai ir dalyviai.

Apdovanojimo ceremonijoje be žinomų Lietuvos poetų ir vertėjų dalyvaus nuolatinės festivalio viešnios – Vitalija Bogutaitė, Eglė Juodvalkė iš JAV ir Janina Survilaitė iš Šveicarijos, gausus būrys poetinio žodžio meistrų iš Slovakijos, Šveicarijos, Ukrainos, Lenkijos, Latvijos ir Gruzijos.

Vilniaus meras Artūras Zuokas labiausiai nusipelniusiam Vilniui poetui įteiks kasmetinę tradicinę Vilniaus miesto mero premiją.

Priėmimo metu poetai aptars kultūros problemas ir perspektyvas, mintimis ir eilėmis dalinsis Lietuvos rašytojų sąjungos pirmininkas poetas Antanas A. Jonynas, viešnia iš JAV Vitalija Bogutaitė, aktorius Liubomiras Laucevičius, koncertuos dainų atlikėjas Danielius Sadauskas. Renginio vedėjas aktorius Gintaras Mikalauskas.

Numatoma renginio pabaiga – 15.40 val.

Kviečiame žurnalistus!

Daugiau informacijos: Kultūros, sporto ir turizmo departamento Kultūros ir meno skyriaus  vyr. specialistė Renė Jakubėnaitė, tel. 211 24 15

Nuotraukoje: Vilniaus rotušė

Kultūra , , , , , , , , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra