Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ vid. mokyklos komanda – antra mokyklų būrių rikiuotės konkurse

Autorius: Data: 2011-11-25 , 13:25 Spausdinti

Agnieška KOLESNIK, 11 klasės mokinė, Vytautas GARŠVA, jaunųjų šaulių būrelio vadovas

2011 m. lapkričio 17 dieną Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotajame pėstininkų batalione Rukloje vyko mokinių būrių rikiuotės konkursas, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti. Iš viso dalyvavo 11 komandų iš įvairių šalies kampelių.

Šiais metais konkursas buvo kupinas įdomybių. Atidarymo metu komandos stebėjo Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono Garbės sargybos kuopos karių pasirodymą. Vėliau susipažino su brigados „Geležinis vilkas“ turima ginkluote ir technika, klausėsi pilietinio ugdymo paskaitos, bendravo su kariais bei dalinosi patirtais įspūdžiais.

Kol vienos komandos klausė paskaitų, kitos, joms paskirtu laiku, turėjo ruoštis pristatyti savo rikiuotės pasirodymą komisijai. Po visų pasirodymų, komandos nariai bei jų atstovai galėjo pasivaišinti kareiviška koše ir arbata, o vėliau jų laukė apdovanojimų ceremonija. Jos metu paaiškėjo, kad antrąją vietą iškovojo mūsų mokykla, tik keturiais taškais atsilikusi nuo nugalėtojų – maksimalų balų skaičių surinkusių Telšių Žemaitės gimnazijos atstovų.

Mūsų mokyklos būriui vadovavo dvyliktokas Karolis Švabauskas, kuris taip pat yra ir Lietuvos kariuomenės karys savanoris. Būgną puikiai mušė aštuntokas Raimondas Baranovskis, o žygiavo 6-12 klasių mokiniai. Ne tik žygiavo, bet ir skandavo, dainavo, atliko sukinius bei kitus rikiuotės elementus.

Smagu, kad jaunimas taip puikiai paminėjo Lietuvos kariuomenės dieną. Visos komandos pasisėmusios daug įspūdžių ir žinių bei dalyvavusios šiame konkurse dalinai yra nugalėtojos.

Nuotraukose:

1. Būrys po konkurso

2. Būrio vadą K. Švabauską sveikina organizatoriai

3. Atstumų matavimasis

4. Komisija

5. Atstumų matavimasis prieš komisiją

6. Būgninikas R. Baranovskis

7. Laisvai

8. Skanduotė

9. Žengte marš!

Voruta. – 2011, gruod. 10, nr. 23 (737), p. 8.

Mokyklos, mokytojai , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra