Vilniaus pilių direkcija atsisako prižiūrėti Katedros aikštę

Autorius: Data: 2011-12-29 , 08:32 Spausdinti

Vilniaus miesto savivaldybė dar kartą kreipėsi į šalies premjerą Andrių Kubilių ir Kultūros ministrą Arūną Gelūną dėl to, kad Vilniaus pilių direkcija nuo 2011 m. gruodžio 31 d. žada nutraukti Katedros aikštės apšvietimą bei nebesirūpinti aikštės priežiūra, nors Vyriausybė nuo 1995 metų Vilniaus pilių direkcijai priskyrė tai daryti.

„Iš anksto atsiprašome vilniečių, jei Naujųjų metų naktį Vilniaus pilių direkcija staiga nuspręs, kad Katedros aikštė nebus apšviesta. Jau nuo 2006 m. ne kartą kreipėmės į Vyriausybę ir Kultūros ministeriją, kad VĮ „Vilniaus pilių direkcija“ vykdytų įstaigai pavestas funkcijas ir prižiūrėtų Katedros teritoriją, nes svarbus traukos objektas negali būti apleistas ir paliktas likimo valiai“, – sakė Vilniaus vicemeras Romas Adomavičius.

Nuo 2006 metų Vilniaus miesto savivaldybė ne kartą kreipėsi į Vyriausybę ir Kultūros ministeriją prašydama, kad Katedros aikšte būtų deramai pasirūpinta arba jos priežiūra būtų perduota Vilniaus miesto savivaldybei. Vilniaus pilių direkcijai nuo 2012 m. sausio 1 d. bus perduota ir dalis Kalnų parko teritorijos priežiūros.

Inga Simanonytė, Viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė, Konstitucijos pr. 3, LT-09601, Vilnius, tel. +370 615 757 77, el. p. vrt@vilnius.lt, http://www.facebook.com/vilnius.lt

Juliaus Kalinsko („15minučių“) nuotr.

Vilnius , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra