Vilniaus miesto savivaldybė siūlo įtariamiems Gedimino prospekto trinkelių turėtojams už jas susimokėti

Autorius: Data: 2012-06-15 , 16:01 Spausdinti

Vilniaus miesto savivaldybė siūlo visiems, kurie, galbūt, Gedimino prospekto trinkeles įsigijo neteisėtai ir neturi dokumentų, įrodančių įsigijimo teisėtumą, atsiskaityti su miestu. Jiems, atvykus į savivaldybę, bus išrašyta sąskaita faktūra pagal turimą trinkelių faktinį kiekį ir esamą rinkos kainą. 

„Dėkoju visiems geros valios žmonėms, kurie vis dar dalinasi informacija apie galimus neteisėtus Gedimino prospekto trinkelių  panaudojimo atvejus. Tarnybos jau užfiksavo apie dešimt galimų pažeidimų. Tai vienas iš efektyviausių būdų, padedančių greičiau ir efektyviau spręsti šį klausimą. Taip pat miestas siūlo žmonėms, kurių teritorijoje galbūt yra naudojamos Gedimino prospekto trinkelės, už jas sumokėti. Tuomet miestas nesikreips į jokias teisėsaugos instutcijas“, – sakė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Gedimino prospekte pagal rekonstrukcijos dokumentus iš viso buvo išardyta beveik 16 tūkst. kvadratinių metrų trinkelių, iš jų – beveik 7 tūkst. panaudotos mieste vykdytuose projektuose: Bernardinų bažnyčiai, Prezidentūrai, Balsių mokyklai, VĮ „Lietuvos energetikos muziejus“, Dievo Gailestingumo šventovei, Šv. Dvasios g., Pilies g., Universiteto ir Šventaragio g., Karveliškių kapinėse, Aguonų g. skvere, Liauksmino g., ties Gedimino pr. 9, Vrublevskio g.

Dalis trinkelių vis dar saugoma UAB „Grinda“ sandėliuose. Tačiau apskaitoje nėra informacijos apie 9 tūkst. kvadratinių metrų raudonojo granito ir juodojo bazalto trinkelių, kurios buvo išvežtos 2007–2009 metais.

Vilniaus miesto meras A. Zuokas balandžio viduryje viešai kreipėsi į vilniečius ir kitus Lietuvos gyventojus prašydamas informuoti apie pastebėtus Gedimino prospekto senųjų raudono granito ir juodo bazalto panaudojimo atvejus. Tarnybos jau nustatė apie dešimt atvejų, kuriuose įtariama buvo naudojamos Gedimino prospekto trinkelės.

Inga Simanonytė, Viešųjų ryšių skyriaus vyr. Specialistė, Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius, tel. +370 615 757 77, el. p. vrt@vilnius.lt, http://www.facebook.com/vilnius.lt

Vilniaus sav. nuotr.

Vilnius , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra