Vilniaus miesto ir dizaino kolegijos bendradarbiavimas įtvirtintas sutartimi

Autorius: Data: 2013-01-17 , 16:13 Spausdinti

Vilniaus meras Artūras Zuokas ir Vilniaus dizaino kolegijos direktorius Aldis Fledžinskas ketvirtadienį, 2013 m. sausio 17-ąją, pasirašė miesto ir aukštosios mokyklos bendradarbiavimo sutartį.

Pagal sutartį bendradarbiavimas vyks įgyvendinant bendrus tarptautinius ir nacionalinius projektus, vykdant mokslo taikomąją veiklą ir atliekant tyrimus, vykdant bendras konferencijas ir seminarus, tarptautinius forumus bei kongresus. Sutartimi taip pat bus siekiama sudaryti sąlygas kolegijos studentams atlikti praktiką Vilniaus savivaldybėje.

Vilniaus dizaino kolegija įsteigta 1997 metais ir yra privati aukštąjį koleginį išsilavinimą teikianti įstaiga, siūlanti meno srities studijas. Įstaigoje dėstomos interjero ir mados dizaino, taikomosios fotografijos, grafinių komunikacijų dizaino ir kitos studijų programos.

Šiuo metu Vilniaus savivaldybė turi sutartis su Vilniaus universitetu, Vilniaus Gedimino technikos universitetu, Lietuvos edukologijos universitetu, Mykolo Romerio universitetu.

Anton Nikitin, Viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistas, Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius, tel. 211 27 37, vrt@vilnius.ltwww.vilnius.lt, http://www.facebook.com/vilnius.lt

Vilnius , , , , , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra