Vilniaus krašto šauliai – sportiškiausi Respublikoje!

Autorius: Data: 2012-06-07 , 15:55 Spausdinti

Vytautas GARŠVA, LŠS Vilniaus apskrities šaulių 10-osios rinktinės, Vilniaus kuopos, Paberžės būrio vadas, Agnieška KOLESNIK, LŠS Vilniaus apskrities šaulių 10-sios rinktinės jaunoji šaulė

2012 m. gegužės 24-27 dienomis Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų motorizuotajame pėstininkų batalione vyko Lietuvos šaulių sąjungos jaunųjų šaulių XIV sporto žaidynės, kuriose dalyvavo jaunieji šauliai iš visų Respublikos rinktinių, taip pat buvo sulaukta žaidynių dalyvių iš Latvijos ir Estijos.

Žaidynių metu atskirų rinktinių jaunieji šauliai varžėsi krepšinio, orientavimosi, vasaros biatlono, kliūčių ruožo, kroso-estafetėse, šaudė pneumatiniu ir mažo kalibro šautuvu, vyko būrių rikiuotės konkursas.

Nugalėtojų prizas atiteko geriausiai iš dvylikos komandų žaidynėse pasirodžiusiems LŠS Vilniaus apskrities šaulių 10-sios rinktinės jauniesiems šauliams. Gegužės 26-ąją žaidynės persikėlė į Palangą, kur vyko renginys „Sportas visiems“. Šauliai aktyviai dalyvavo festivalio sporto rungtyse bei smagiai ir turiningai praleido laiką: pramogavo atrakcionų parke, vaikštinėjo Palangos centre, o svarbiausia – mėgavosi jūra. Atėjus vakarui, prasidėjo šventinis paradas, kuriame be kita ko iškilmingai žygiavo visi šauliai.

LŠS Vilniaus apskrities šaulių 10-sios rinktinės keliolikos žmonių komandoje, kartu su Vilniaus, Širvintų ir kitų vietovių jaunaisiais šauliais aktyviai dalyvavo Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ vid. mokyklos jaunosios šaulės: Santa Stundytė ir Agnieška Kolesnik. Agnieška su komandos draugais buvo neįveikiama Kroso estafetės rungtyje, o Santa su dar keliais Vilniaus apskrities taikliarankiais nugalėjo kitų Šaulių sąjungos rinktinių bei kaimyninių valstybių jaunuolius šaudymo iš pneumatinio šautuvo rungtyje. Šios Vilniaus krašto merginos laimėjo ir kitų medalių.

Tradicinės kasmetinės jaunųjų šaulių žaidynės skatina jaunimą sveikai gyventi, grūdinti fizinę ištvermę ir ugdyti aktyvią veiklą. Minimas renginys puikiai pavyko Viliaus krašto šauliams, jie grįžo su medaliais ir diplomais bei su daugybę įspūdžių, pagyrų ir su aukštai iškelta nugalėtojų taure.

Nuotraukose:

1. Žaidynių nugalėtojai – Vilniaus apskrities šauliai

2. Apdovanojama kroso estafetės nugalėtoja Vilniaus Šaulių rinktinės komanda

3. A. Kolesnik ir S. Stundytė su apdovanojimais

4, 5. Vilniaus Šaulių rinktinės komanda kliūčių ruože

6. Žaidynių nugalėtoja Vilnaius šaulių komanda su kariumenės vadu ir šaulių sąjungos vadu

Šaulių sąjunga , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra