Vilniaus centrinį paštą papuošė nauja filatelijos paroda

Autorius: Data: 2012-11-28 , 09:32 Spausdinti

Nuo 2012 m. lapkričio 27 d. Vilniaus centriniame pašte eksponuojama vieno iš žymiausio lietuvių filatelisto Henriko Kebeikio paroda „Tiltai per Neries mažųjų intakų pabaseinio upes“. Parodoje eksponuojamos įvairios nuotraukos ir atvirlaiškiai, kuriuose įamžinti tiltai per Nerį bei 8 jos intakus.

Ši ekspozicija turėtų sudominti visus, kuriems rūpi Lietuvos keliai ir tiltai, jų raida ir priežiūra skirtingais istoriniais laikotarpiais.

Taip pat parodoje prisiminti kai kurių iš atminties dar neišsitrynusių tiltų statytojų vardai. Negalima leisti, kad laikas nusineštų užmarštin Lietuvos kelininkų darbus, nes jų indėlis į šalies raidą buvo didžiulis“, – sakė parodos autorius H. Kebeikis.

Iš viso parodoje bus galima išvysti beveik pusę tūkstančio įvairių nuotraukų ir atvirlaiškių su juose įamžintais 63 tiltais.

H. Kebeikis pašto ženklus renka jau pusę amžiaus – nuo 1961 metų. Tiltų atvaizdų atvirukus pradėjo rinkti 1963-iaisiais, baigęs Kauno politechnikos institutą. Šis pomėgis sustiprėjo 1967 metais, kai jam teko vadovauti Alytaus A. Juozapavičiaus ir Kaniūkų tiltų rekonstrukcijos darbams.

Iš viso už savo sukauptas kolekcijas H. Kebeikis įvairiose pasaulio šalyse yra gavęs daugiau kaip 80 apdovanojimų.

Paroda „Tiltai per Neries mažųjų intakų pabaseinio upes“ Vilniaus centriniame pašte veiks iki 2013 m. sausio 5 dienos.

Tomo Lukšio nuotr.

Lietuvos paštas , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra