Vilniaus arkivyskupijos žinios

Autorius: Data: 2013-11-19 , 08:30 Spausdinti

Kviečiame susipažinti su Vilniaus arkivyskupijos aktualijomis, renginiais ir juose dalyvauti!

Praėjusią savaitę popiežius Pranciškus paskelbė apaštališkąjį paraginimą „Evangelii gaudium“ apie Evangelijos skelbimą šiandieniame pasaulyje. Skaitykime šį dokumentą anglų, prancūzų, vokiečių, italų, lenkų, portugalų, ispanų kalbomis.

Džiaugsmingai užbaigėme Tikėjimo metų šventimą, o nuo 2013 m. gruodžio 1 d. pradedame naujus liturginius – Šeimos metus. Šia proga visose parapijose per sekmadienio šv. Mišias bus skaitomas Lietuvos vyskupų kreipimasis.

Iki 2014 n. sausio 1 d. Vilniaus arkivyskupijoje vyks nenutrūkstama Švč. Sakramento adoracija.

Švenčiant Tikėjimo metus Vilniaus arkivyskupijoje nuo lapkričio pirmosios iki 2014 m. sausio pirmosios vyksta nenutrūkstama Švč. Sakramento adoracija. Visas sąrašas skelbiamas tinklalapyje tikejimometai.lt.

2013-11-29 – 2013-12-01 – Rekolekcijos mokytojams ir katechetams

Lapkričio 29 – gruodžio 1 dienomisVilniuje mokytojams ir katechetams vyks rekolekcijos „Su  Dangaus Karalyste yra kaip su dirvoje paslėptu lobiu“. Rekolekcijas veda ses. Aurelija Petrauskaitė. Rekolekcijas organizuoja Vilniaus arkivyskupijos katechetikos centras.

2013-11-29 – 2013-12-01 – Tėvų piligrimystė į Trakus

Lapkričio 30 – gruodžio 1 d. broliai joanitai kviečia į Piligriminę kelionę tėvams Advento pradžiai iš Aušros Vartų į Trakus. Reikalinga registracija. Daugiau informacijos joanitai.org.

2013-11-30 – Jaunimo žygis „Kas slepiasi už bažnyčios durų“

Lapkričio 30 d. VAJC organizuoja Dešimties valandų žygį „Kas slepiasi už bažnyčios durų“ tiems moksleiviams ir studentams, kurie norėtų pažinti Bažnyčią iš arčiau. Informacija apie registraciją tinklalapyje vajc.lt.

2013-12-01 – Paskaita „Ar Gender teorija yra humanizmas?“

Gruodžio 1 d. 10 val. Vilniaus šv. Jono brolių vienuolyne, brolis A. Šarbelis skaitys paskaitą „Ar Gender teorija yra humanizmas?“. Paskaita vyks Jono Pauliaus II salėje, Antakalnio g. 27, Vilnius.

2013-12-01 – Advento rekolekcijos vaikams

Taip pat gruodžio 1-ąją vyks Advento rekolekcijos, skirtos 6-11 m. vaikams kontempliatyviųjų seserų vienuolyne Antakalnio 27, Vilniuje. Rekolekcijas nuo 10 iki 17 val. ves s. Marta Marija. Programoje: Dievo Žodis, šv. Mišios, žaidimai, rankdarbiai, suneštiniai pietūs. Kviečiami dalyvauti ir tėvai. Informacija apie registraciją joanitai.org.

2013-12-01 – Filmas-katechezė: „Apaštalas Paulius: Iš Tarso į visą pasaulį“

Gruodžio 1-ąją, 16 val. Vilniaus Švč. Jėzaus Širdies parapija ir Mykolo Romerio universiteto kapelionas kviečia į filmą-katechezę: „Apaštalas Paulius: Iš Tarso į visą pasaulį“. I dalis: Šviesa iš dangaus. Susitikimas vyks Vilniuje, Gerosios vilties 17, Dievo apvaizdos bažnyčioje.

2013-12-03 – Belgijoje, Briuselyje arkivyskupo paskaita „Saugumas Europoje“

Gruodžio 3-iąją, 19 val. Belgijoje, Briuselyje, Europos koplyčioje, Vilniaus arkivyskupas, Kariuomenės ordinaras Gintaras Grušas skaitys paskaitą „Saugumas Europoje“. Tai dalis Konferencijų ciklo „Europa, politika ir tai, kas už jos“, kurį organizuoja Europos Sąjungos vyskupų konferencijų komisija drauge su partneriais.

Parengė Živilė Šeporaitytė, Vilniaus arkivyskupijos kurijos komunikacijos koordinatorė

Edvino Bružo nuotr.

Vilniaus arkivyskupija , , , , , , , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra