Vilniaus arkivyskupijos žinios

Autorius: Data: 2016-12-31 , 11:16 Spausdinti

Vilniaus arkivyskupijos žinios

Mielieji, sveikiname su Šventomis Kalėdomis!

2017-uosius Lietuvos vyskupai skelbia Arkivyskupo Teofiliaus Matulionio metais. Kviečiame skaityti bendrą vyskupų laišką Šv. Kalėdų proga ir skelbiant Arkivysk. T. Matulionio metus.

Sausio 1 d. švęsime  Švč. M. Marijos, Dievo gimdytojos iškilmę. Ši diena jau 50-ąjį kartą minima ir kaip Pasaulinė taikos diena. Popiežius Pranciškus paskelbė 2017-ųjų taikos dienos temą „Nesmurtiškumas – taikos politikos stilius“ (Popiežiaus Pranciškaus žinia).

Popiežius Pranciškus: „Pasiryžkime 2017-aisiais malda ir darbu tapti žmonėmis, iš savo širdies, žodžių bei veiksmų ištrėmusiais smurtą, ir statydinti nesmurtines bendruomenes, besirūpinančias bendraisiais namais. „Nieko nėra neįmanoma, jei malda kreipiamės į Dievą. Visi galime būti taikos amatininkais„.

Gruodžio 31 d. 19.30 val. Padėkos Mišios ir sakralinės muzikos valanda Katedroje (Padėkos Šv. Mišių ir sausio 1 d. iškilmės Mišių laikai Vilniaus arkivyskupijos bažnyčiose)

Gruodžio 31-sausio 1 d. Naujuosius metus kviečia sutikti Senųjų Trakų vienuolynas (jaunimui)seserys Pavilnyje bei  Joanitų bendruomenė.

Sausio 2 d. Vilniuje lankysis Taize broliai ir susitikimo Rygoje savanoriai. Kviečiame dalyvauti Taize pamaldose 18 val. Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje (Šv. Jono g. 12).
Sausio pradžioje vyks jungtinio bažnyčių choro „Bičiuliai“ kalėdiniai koncertai Vilniuje (lenkų k.).

Kviečiame naujienas ir informaciją apie kitus artimiausius renginius skaityti Vilniaus arkivyskupijos tinklalapyje www.vilnensis.lt.

Vilniaus arkivyskupijos žinios

Vilniaus arkivyskupijaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra