Vicemeras J. Pinskus: „padidintas sąvartyno „vartų“ mokestis skatins ir vežėjus, ir gyventojus rūšiuoti atliekas

Autorius: Data: 2011-11-03 , 09:00 Spausdinti

Vilniaus miesto savivaldybės taryba 2011 m. lapkričio 2 d. pritarė klausimui, kuriuo žadama padidinti Vilniaus regiono komunalinių atliekų sąvartyno „vartų“ mokestį visoms Vilniaus regiono savivaldybėms – Elektrėnų, Širvintų, Šalčininkų, Švenčionių, Trakų, Ukmergės, Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono. Vilniaus miesto savivaldybei sąvartyno „vartų“ mokestis didės nuo 46,80 iki 69,60 lito už toną atliekų.

„Dėl šio sprendimo gyventojams atliekų tvarkymo tarifas nesikeis. Viena iš svarbiausių šio sprendimo priėmimo priežasčių – norime sumažinti atliekų srautą į Kazokiškių sąvartyną. Atliekų vežėjai turės pasirūpinti, kad atliekos būtų rūšiuojamos jų susidarymo vietose, todėl rūšiuoti atliekas skatins ir gyventojus“, – sakė Vilniaus mero pavaduotojas Jonas Pinskus.

Vilniaus miesto savivaldybė taip pat tikisi, kad priėmus sprendimą į Vilniaus regiono komunalinių atliekų sąvartyną Kazokiškėse pateks mažiau nerūšiuotų atliekų, dėl to sumažės atliekas vežančio transporto srautas į Kazokiškes, bus tausojami sąvartyno pajėgumai ir prailgės sąvartyno eksploatavimo laikas.

Nuotraukoje: VAATC

Vilniaus savivaldybė , , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra