Verkių regioniniame parke – Sekminės ir turizmo sezono atidarymas

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Gegužės 13-15 dienomis Vilniaus Kalvarijose vyks Sekminių atlaidai, nuo seno garsūs visoje Lietuvoje. Šventės metu tris dienas bus einama Kalvarijų Kryžiaus keliu: pirmoji diena skirta dvasininkijai, antroji – vaikams ir jaunimui, trečioji – pagrindinė Sekminių diena, kurios metu 13 val. šalia Šv. Kryžiaus atradimo bažnyčios bus laikomos iškilmingos Šv. Mišios.
Šeštadienį, gegužės 14 dieną, 11 val. Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija kviečia į turizmo sezono atidarymą. Šia proga rengiami pirmieji pavasario pažintiniai žygiai dviračiais ir pėsčiomis.
Rožiniais dviračiais keliautojai važiuos link Žaliųjų ežerų, toliau trasa vingiuos miško takeliais aplink Balsio ežerą, Riešės ir Turniškėlės pakrantėmis atgal į Verkių dvarvietę. Kelionės metu gidas supažindins su pagrindinėmis Verkių regioninio parko gamtos bei kultūros vertybėmis. Maršruto ilgis – 22 km, trukmė – iki 4 val. Norintys važiuoti rožiniu dviračiu kviečiami iš anksto registruotis tel. 272 9835.
Kita keliautojų grupė pėsčiomis iš Verkių parko keliaus į Kalvarijų kryžiaus kelią ir atgal. Regioninių parkų direkcijos gidas žygio metu supažindins su Vilniaus miesto saugomų teritorijų vertybėmis, Vilniaus keliautojų klubo gidas pristatys kitas sostinės apylinkes.
Dviratininkai ir pėstieji šeštadienį 11 val. laukiami Verkiuose prie Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcijos (Žaliųjų ežerų g. 53).
Kiti pėsčiųjų žygiai pavasarį ir vasarą vyks sekmadieniais 16 val. Informacija apie sekmadienio maršrutus bus skelbiama spaudoje ir interneto svetainėje www.Pavilniai-Verkiai.lt.
Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcijos vyr. specialistė N. Balčiūnienė, tel. 272 9835, 8 ~ 614 76090

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra