Ventėje – tarptautinių burlenčių varžybų „Baltic Cup“ Lietuvos etapas

Autorius: Data: 2011-05-23, 12:41 Spausdinti

Kuršmarėse – svarbiausios metų burlenčių formulės klasės varžybos

2011 m. gegužės 27 dieną Ventės poilsio ir laisvalaikio centre „Ventainė“ prasideda pirmojo iš trijų tarptautinių burlenčių taurės „Baltic Cup“ etapo varžybos. Tris dienas Kuršių mariose truksiančiose varžybose sportininkai rungsis burlenčių formulės klasės rungtyse.

„Tai – svarbiausios metų burlenčių sporto varžybos, – sakė VšĮ „Ekstremalus sportas“ vyriausiasis teisėjas Robertas Gradauskas. – Šių varžybų reitingo taškai yra pripažįstami pasaulio burlenčių taurės formulės klasės varžybose, todėl pastarosios tradiciškai pritraukia ne tik pajėgiausius mūsų šalies sportininkus, bet ir burlenčių formulės klasės meistrus iš kitų šalių.“ Anot, R. Gradausko, tikimąsi, kad šįmet varžybų dalyvių bus ne mažiau nei pernai ir viršys 50. Pernai šiose varžybose Lietuvoje dalyvavo pajėgiausi Lenkijos, Rusijos, Latvijos, Estijos ir Suomijos burlenčių formulės klasės meistrai.

„Baltic Cup“ varžybos – tai pasaulinės burlenčių formulės klasės „Formula Windsurfing“ taurės Baltijos lyga, susidedanti iš trijų etapų. Lietuvos etapas yra pirmasis, kiti vyks  Latvijoje ir Estijoje. Galutinis „Baltic Cup“ 2011 metų nugalėtojas paaiškės susumavus visų trijų etapų rezultatus.

„Baltic Cup“ varžybos yra išskirtinės tuo, kad kiekvienas etapas traktuojamas kaip pasaulio taurės „Formula Windsurfing“ etapas, o kiekvieno etapo taškai įtakoja burlentininko poziciją pasauliniuose reitinguose, – aiškina VšĮ „Ekstremalus sportas“ atstovas. – Todėl sportininkams svarbus yra ne tik galutinis rezultatas, bet ir kiekviename etape surinkti taškai“.

Sportininkai vyrai ir moterys atskirai varžysis trijose amžiaus grupėse – jauniai iki 20 metų, meistrai – daugiau kaip 35, o moterys daugiau kaip 30 metų, grand meistrai – daugiau kaip 45, o moterys daugiau kaip 40 metų amžiaus, taip pat bendroje įskaitoje ir pagal svorį – iki daugiau nei 75 kg svorio.

„Baltic Cup“ varžybas Lietuvoje VšĮ „Ekstremalus sportas“ organizuoja jau šeštus metus iš eilės. Praėjusiais metais absoliučiu „Baltic Cup“ nugalėtoju tapo 34 metų latvis Janis Preissas.

Varžybų nuostatai ir informacija:

http://www.extreme-sports.lt/forumas/viewtopic.php?f=10&t=25666#p132805

Daugiau informacijos: www.extreme-sports.lt

Išsamesnė informacija ir kontaktai žiniasklaidai: Daiva Bumblytė, VšĮ „Ekstremalus sportas“ atstovė spaudai, +370 686 23240, media@extreme-sports.lt, www.extreme-sports.lt

Sportas , , , , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra