Velykos Lietuvos liaudies buities muziejuje

Autorius: Data: 2012-03-30 , 08:13 Spausdinti

Sveiki sulaukę Velykų šventų, pakajaus, derliaus, metų gerų, pyragų baltų, kiaušinių margų, vaikų mažų… Tikimės, kad kiekvienas jau spėjo atsiprašyti ir atleisti, ir kiekvieną jau aplankė tikras Prisikėlimo džiaugsmas. Mes atsigavėjome, te mūsų bėdos užsigavi. Teatneša Velykų šventė palaimą ir ramybę kiekvienai šeimai.

O kad metai būtų geri, sveteliai mieli, per ilgai lovose nesivartę ir pas mus į svečius išsiruoškite: kviečiame į Lietuvos liaudies buities muziejų. Juk dar senoliai sakydavo, kad jei nori, kad ne linai gerai augtų, bet ir metai būtų geri, antrą šv. Velykų dieną būtinai reikia į svečius keliauti. Išties, susirinkus į krūvą smagiau linksmintis, o prisilinksminus lyg soties, ir darbai spėriau seksis, kas tikrai turi garantuoti ir visą metų sėkmę. Todėl 2012 m. balandžio 9 d. (pirmadienį) Lietuvos liaudies buities muziejus Rumšiškėse visus kviečia į Velykų renginį!

Nuo 12 val. muziejuje Jūsų laukia tradiciniai žaidimai su margučiais, Velykės dovanėlės, supimasis, lalautojų linkėjimai, konkursai, šokiai, dainos ir kitos linksmybės.

Ypatingai kviečiamos ir laukiamos šeimos, nes jos dalyvaus Velykiniame žaidime – konkurse, kurio nugalėtojams atiteks puikus prizas: kelionė laivu Ryga-Stokholmas-Ryga (4 asmenims)!

Programa plačiau: www.llbm.lt.

Bilietus platina: Bilietų pasaulis

Daiva Siaurusaitienė, Kultūrinės veiklos vadybininkė viešiesiems ryšiams, tel. 8-346-47720, mob. 8-607-95680, Lietuvos liaudies buities muziejus, J. Aisčio 2, Rumšiškės, Kaišiadorių raj.

Liaudies buities muziejus , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra