Vėjo jagainės privalumai

Autorius: Data: 2013-01-04 , 18:10 Spausdinti

Įsigijus žemės sklypą be komunikacijų ir, svarbiausia, elektros įvado, atsiranda nemažai rūpesčių, papildomų išlaidų. Beveik negalvodami daugelis naujų žemės savininkų kreipiasi į elektros tinklus ir prašo atvesti elektros liniją iki sklypo. Tai yra gana brangu, o vėliau vis vien tenka mokėti už sunaudotą elektros energiją, todėl gudresni žmonės įsirengia vejo jegaines.

Įsirengti skatina daugybė priežasčių. Visų pirma tai visiška nepriklausomybė nuo elektros energijos tiekėjų. Įsirengus nuosavo elektrinę nebebaugina nuolat kylančios kainos, nereikia galvoti apie taupymą, ekonomiškesnių prietaisų naudojimą ir atkrenta kitos su elektros kaina susijusios problemos. Taigi, vejo jegaines yra ekonomiškai naudinga investicija, kuri leidžia būti nepriklausomiems nuo elektros tiekimo monopolistų.

Be kita ko, jegaines gali padėti užsidirbti. Tai yra, jei Jūsų sklype jau yra elektra ar vis tiek planuojate turėti įvadą į bendrą elektros tinklą, prie jo galite prijungti ir savo vėjo jėgainę. Taip ne tik turėsite nuosavos elektros ir galėsite pirkti svetimą elektrą tik tada, kai jos prireiks (ramiomis dienomis be vėjo ar naudodami daug galingų prietaisų), bet ir vėjuotomis dienomis ar kai esate išvykę galėsite parduoti savo pagaminamos elektros perteklių. Taip Jūsų vejo jegaines gaminama elektros energiją neišeis į orą ir generuos papildomus pinigus ar bent atpirks įrengimo kaštus.

Tiems, kurie rūpinasi gamta ir nori ją išsaugoti vejo jegaines yra puiki branduolinės ar šiluminės elektrinės alternatyva. Vėjo gaminama elektros energija neeikvoja gamtos išteklių, neteršia oro ir net nekenkia paukščiams, kaip dažnai teigiama. Be to, jos gali būti įrengtos taip, kad negadintų estetinio kiemo grožio, neužstotų šviesos augalams.

Tinkamu Jūsų nuosavos vejo jegaines įrengimu gali pasirūpinti Smartenergy.lt komanda. Nuo tinkamos vietos nustatymo iki pilno visos jėgainės pajungimo dirba patyrę meistrai, kurių dėka ateityje galėsite ne tik sutaupyti nemenką sumą elektros energijai skiriamų pinigų, bet ir užsidirbti vieną kitą litą pardavę elektros energijos perteklių į bendrą tinklą ar susitardami su savo kaimynu.

Vėjo jagainė

EkonomikaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra