VDU Botanikos sode – šventė Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui

Autorius: Data: 2018-09-27 , 09:56 Spausdinti

VDU Botanikos sode – šventė Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui

Straipsnio autoriaus nuotraukos

Zigmas TAMAKAUSKAS, Kaunas, www.voruta.lt

Rugsėjo 16 dieną Aleksoto bendruomenė ir seniūnija VDU Botanikos sode surengė didelę šventę, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Organizuojant šventę aktyviai dalyvavo ir Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo 2-os rinktinės 212 kuopos šauliai, vadovaujami kuopos vado Zenono Šalnos.


Į šventę susirinko daugybė žmonių – ne tik aleksotiškiai, bet ir iš kitų miesto vietų. Atvyko svečiai net iš Čekijos respublikos. Įvairių kolektyvų šventinį pasirodymą scenoje gražiai vedė savo malonaus balso tarsena buvęs Kauno radijo diktorius Vilius Kaminskas.

Susirinkusių nuotaiką kėlė Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“, koncertavo Aleksoto bendruomenės liaudiškos muzikos ansamblis „Svirbė“, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos ir Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos jaunieji atlikėjai, kiti kolektyvai ir žinomi dainininkai.

Daug plojimų susilaukė atžygiavusi darnia rikiuote šaulių kuopa su savo vėliava ir ginkluote. Nuaidėjo šaulių grupės iššautos trys Garbės salvės.


Šauliams šiame renginyje darbo nepristigo: vieni tvarkė transporto eismą, kiti statė ekspozicines palapines, kiti ruošė parodomuosius ginklus. Šaulių kulinarai dvejuose katiluose maišė grikių košę, skirtą šventės dalyvius pavaišinti. Šauliškos košės skonis visiems labai patiko – norinčių ja pasivaišinti nusidriekė didžiulė eilė.


Šventė baigėsi įspūdinga šviesos ir garso projekcija.

Renginiai Tamakauskas Zigmas , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra