Vasarvidžio vakaras kartu su garsiais Lietuvos aktoriais ir atlikėjais

Autorius: Data: 2011-07-12 , 09:04 Spausdinti

Jau gražia vasaros tradicija tapęs dainuojamosios poezijos festivalis „Senamiesčio Žiogas“ nesnaudžia ir kviečia visus kauniečius bei miesto svečius, visus mažučius ir didelius pasidžiaugti įsibėgėjusia vasara.

O geriausia vasarą pajusti – patogiai įsitaisius po atviru dangumi, vakarėjančios saulės spinduliams kutenant veidus. Būtent todėl Kauno Ryšių istorijos muziejaus kiemelis ir vėl atveria savo vartus visiems, kam mielas vasariškas dangus, besišypsantys veidai, jauki draugija ir svarbiausia – gera muzika. Tokiu vasarišku desertu bus galima pasivaišinti jau 2011 m. liepos 21 d.

Neužmiršti bus ir mažiausieji renginio dalyviai, kurie bus kviečiami į labirinto statymo dirbtuves. O kad renginys būtų dar spalvingesnis, ir taip besąlygiškai jaukų Ryšių istorijos muziejaus kiemelį dar jaukesniu padarys fotografijos darbų paroda.

Šį kartą dainuojamosios poezijos mylėtojus džiugins visų mylimas ir laukiamas, visada jaunas bei žavingas Keistuolių teatro aktorius, dainininkas, tekstų autorius, kompozitorius ir režisierius – Andrius Kaniava. Atlikėjas kartu su „Senamiesčio Žiogu“ nuo pat pirmųjų žingsnių, todėl ir penktojo jubiliejinio sezono koncerte klausytojams žada puikią nuotaiką ir gerai pažįstamų dainų prikrautą lagaminą. Neveltui Kaniavos gerbėjai jau žino, kad išgirdus Andrių sakant „o dabar labai rimtai, be juokų“ netrukus teks kvatoti iš dar vieno aktoriaus sąmojo. Organizatoriai išduoda paslaptį – šį kartą atlikėjas scenoje pasirodys ne vienas.

Kitas festivalio dalyvis – ne mažiau visiems žinomas aktorius, televizijos laidų personažų kūrėjas, filmų garsintojas, renginių vedėjas Giedrius Arbačiauskas. Nors dažniau visų pažįstamas kaip puikus aktorius, tačiau pastaraisiais metais aktorių sunku atskirti ir nuo dainuojamosios poezijos judėjimo Lietuvoje, juolab, kad dainuojamoji poezija yra viena brangiausių jo kūrybos išraiškų. Giedrius rengia savo autorinius koncertus, dalyvauja įvairiuose šio žanro projektuose ir festivaliuose. Aktorius ir dainininkas „Senamiesčio Žiogą“ aplankys pirmą, bet tikėtina nepaskutinį kartą.

Greta šių stiprių ir visiems gerai pažįstamų bardų, scenoje pasirodys žavinga dainuojamosios poezijos atlikėja, tekstų ir muzikos autorė Ieva Narkutė, kurią dėl nuoširdaus ir jautraus atlikimo pamilo daugelis klausytojų. Ievos kūrybą galima apibūdinti kaip ilgesingų jausenų perkėlimą į klausytojų mintis ir namus. Subtilumas, intymumas ar paprasčiausia skaidri ramybė autorės kūryboje užima ypatingą vietą. Žavus atlikėjos balsas buvo įvertintas išrenkant ją Sauliaus Mykolaičio vardo nominacijos „2007 metų sezono atradimo“ laureate. Jau ne pirmą kartą džiuginanti „Senamiesčio Žiogo“ klausytojus, šį kartą I. Narkutė pristatys savo kūrybą kartu su altininku Kęstučiu Pleita, kuris klausytojų yra mylimas ne tik dėl puikaus griežimo altu, bet ir dėl muzikinių stilių įvairovės.

Kaip ir kiekvieno renginio metu, ant scenos bus kviečiamas jaunasis, tačiau labai talentingas ir ryškus dainuojamosios poezijos atlikėjas. Šį kartą tai festivalio „Tai-aš“ laureatas žavintis publiką savo išskirtinai stipriu balsu – Gytis Ambrazevičius. Atlikėjas koncertuose atlieka savo kūrybos dainas, nes pasak jo, dainą, kaip ir eilėraštį, iki galo gali atskleisti tik ją parašęs žmogus.

Tokia ryškių, talentingų bei gerai žinomų dainuojamosios poezijos atlikėjų puokštė žada išties puikų vakarą, pripildytą vasariškos nuotaikos, senamiesčio jaukumo, geros muzikos bei širdžiai mielų dainų.

Senamiesčio žiogas

Dainuojamosios poezijos festivalis

III-asis V-ojo sezono koncertas

„Senamiesčio žiogas“ – tai didžiausias Kaune vasaros metu rengiamas dainuojamosios poezijos festivalis, kuris šiemet švenčia 5 metų gimtadienį. Liepos 21 d. 19 val. festivalis visus geros muzikos mylėtojus kviečia prisijungti prie gražios vakarojimo po atviru dangumi tradicijos ir atvykti jau į trečiąjį V-ojo sezono koncertą.


Savo dainomis ir gitarų skambesiu šį kartą žiūrovus džiugins:

– ANDRIUS KANIAVA ir grupė

 

– GIEDRIUS ARBAČIAUSKAS

IEVA NARKUTĖ ir KĘSTUTIS PLEITA

GYTIS AMBRAZEVIČIUS

Pilną jaukių pokalbių, Ryšių istorijos muziejaus kiemelį dar labiau pagrąžins menininkų fotografijos darbų paroda. O mažieji bus kviečiami į labirinto statymo dirbtuves.

Kviečiame visus kartu praleisti šiltą vidurvasario vakarą su nuoširdžia muzika ir pakiliomis nuotaikomis!

Laikas: 2011 m. liepos mėn. 21 d., 19.00 val.

Vieta: Ryšių istorijos muziejaus kiemelis, Rotušės a. 19, Kaunas

Kaina: 20 Lt, 25 Lt, 30 Lt (nuolaidos: senjorams, studentams, neįgaliesiems, su ISIC bei Laisvalaikio kortelėmis).

Bilietai platinami BILIETAI.LT kasose ir internetu: http://www.bilietai.lt/lt/event/9515

Daugiau informacijos: www.idejugarazas.lt

Muzika , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra