Vasario 16-ąją Lietuva švęs išradingai

Autorius: Data: 2013-02-13 , 14:36 Spausdinti

Trečiadienis, 2013 m. vasario 13 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Vasario 16-ajai skirtoje istorijos pamokoje Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijoje. Prisijungdami prie Prezidentės inicijuotos akcijos „Vasario 16-ąją švęsk išradingai“, gimnazistai parodė spektaklį apie Nepriklausomybės Akto signatarą Mykolą Biržišką. Šis spektaklis, primindamas vaikams didingą mūsų šalies istoriją ir asmenybes, keliauja po šalies mokyklas.

Vis daugiau žmonių Vasario 16-ąją švenčia sumaniai. Kuriami spektakliai, skulptūrų parkai, organizuojami nepakartojami koncertai, parodos. Minint 95-ąsias Valstybės atkūrimo metines per visą šalį nuvilnys kūrybiškiausi trispalviai sumanymai: Rokiškyje suksis vėjo malūnėliai, Kaišiadoryse nusidrieks gyvas Lietuvos kontūras, Alytaus rajone sušvis linkėjimų Lietuvai širdis, Žagarėje suplazdės karpinių trispalvė. Pasak Prezidentės, toks mūsų šalies gyventojų aktyvumas ir ryžtas tik dar kartą įrodo, kad lietuviai moka ne tik gerai dirbti, bet ir išradingai švęsti.

Prieš spektaklį Mykolo Biržiškos gimnazistams už originalią idėją paminėti Valstybės atkūrimo dieną ir šalies istorijos puoselėjimą Prezidentė įteikė Lietuvos trispalvę.

Valstybės vadovė kviečia visas šalies bendruomenes pasidalyti idėjomis, kaip bus švenčiama Vasario 16-oji jų krašte, ir visiems drauge sudaryti visos Lietuvos šventinių renginių kalendorių. Lietuvos trispalvę Prezidentė padovanos visiems originaliausiai švenčiantiems Vasario 16-ąją.

Informaciją apie savo sumanymą išradingai švęsti Valstybės atkūrimo dieną galite siųsti adresu vasario16@prezidentas.lt. Visi šventiniai renginiai skelbiami ir nuolat atnaujinami Prezidentūros svetainėje www.lrp.lt.

Dainiaus Labučio nuotr.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Vasario 16-oji , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra