Vasarą naršykite laisvai – „Tele2“ dovanoja net 100 GB

Autorius: Data: 2018-06-14 , 16:46 Spausdinti

Vasarą naršykite laisvai – „Tele2“ dovanoja net 100 GB

PR

www.voruta.lt

Prasidėjusi vasara reiškia daugiau laiko sau, taigijos metu kaip niekada norisi naršyti nevaržomai: internete klausytis muzikos, žiūrėti vaizdo įrašus ar dalintis atostogų nuotraukomis.Todėl technologijų lyderė „Tele2“ kviečia savęs neriboti ir dovanų siūlo net 100 GB duomenų.

„Vasaros atostogų metu tikrai nesinori galvoti apie interneto duomenų likutį, o ir progų naršyti pasitaiko daugiau, todėl besirenkantiems naują planą – paruošėme dovanų“, – sakė Vaida Burnickienė, „Tele2“ prekybos vadovė.

100 GB nemokamų duomenų pasiūlymas šiuo metu galioja su bet kuriuo neribotų pokalbių ir SMS planu nuo 2 GB duomenų (kaina – nuo 8,5 Eur/mėn.). Ši dovana bus aktyvinta kartu su sutartimi ir galios 90 d. Lietuvos teritorijoje. Pasiūlymo laikas ribotas.

Pradinė telefonų įmoka – tik 1 Eur!

Pradėti žvalgytis naujo plano bei telefono – dabar yra pats metas ne tik dėl dovanojamų duomenų. Šiuo metu „Tele2“ salonuose ir internetinėje svetainėje www.tele2.ltdaugeliui išmaniųjų, mokant mėnesio mokestį, taikoma vos 1 Eur pradinė įmoka.

Vienas tokių pasiūlymų yra skirtas „Samsung“gerbėjams. Sumokėjus pradinę 1 Eur įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį – 5,2 colių įstrižainės ekraną turintis „Samsung Galaxy J5“ kainuos tik 6,58 Eur/mėn. (kaina be sutarties – 259 Eur).

Suskubti turėtų ir „Huawei“aistruoliai. Pilno ekrano, grožio algoritmą asmenukėms turintį išmanųjį „Huawei P smart“ šiuo metu galima įsigyti itin geromis sąlygomis. Sumokėjus pradinę, taip pat tik1 Eur, įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį, šis išmanusis kainuos vos8,66Eur/mėn. (kaina be sutarties – 279 Eur).

Kitas pasiūlymas paruoštas norintiems įsigyti fotografų simpatijas pelniusį „Huawei P 20“. Sumokėjus pradinę 1 Eur įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį, šis išmanusis kainuos tik 22,83 Eur/mėn. (kaina be sutarties – 649 Eur).

Ir tai dar ne viskas. Perkant telefoną „Huawei P 20“,kamerą „EnVision 360“galima įsigyti vos už 1 centą (įprasta kaina – 199 Eur). Šį išmanų įrenginį sudaro dvi 13 MP kameros skirtingose kameros pusėse, todėl ją prijungus, vaizdus fotografuoti bei filmuoti galima tiesiog žiūrintper telefono ekraną.

Telefonamspapildomaitaikomasvalstybėsnustatytaslaikmenosmokestis. Pasiūlymų, įrenginių ir dovanų kiekis bei laikas – riboti.

Komunikacijos ReklamaKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra