Valstybės vadovas dalyvavo Prezidento institucijos įkūrimo 90-mečio minėjime Kaune

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Pirmadienis, 2009 m. balandžio 6 d. (Kaunas)
 
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus dalyvavo Prezidento institucijos įkūrimo 90-mečio minėjime ir parodos Pirmasis iš piliečių: Lietuvos Respublikos Prezidento institucijai 90 metų atidaryme Kauno Prezidentūroje.

Kreipdamasis į iškilmingo renginio dalyvius, Prezidentas V. Adamkus atkreipė dėmesį, kad prieš 90 metų Lietuva žengė svarbų žingsnį valstybės ir valstybingumo įtvirtinimo keliu.

„Šiandien esame istorinėje Prezidentūroje, kurios sienos galėtų papasakoti, kaip formavosi moderni Lietuvos valstybė ir koks šios valstybės laukė tragiškas likimas“, – sakė šalies vadovas.

Prezidentas pažymėjo, kad nors su šia institucija susijusios istorinės asmenybės yra labai kontraversiškai vertinamos, tačiau nepriklausomos valstybės kūrimosi procese Prezidento institucijos reikšmė yra neabejotina.

V. Adamkaus įsitikinimu, Prezidento institucijos užduotis – atvira visuomenė, saugi ir stipri valstybė.
Prezidentas pažymėjo, kad ir prieš 11 metų, ir šios kadencijos metu jis pats kvietė visus į bendrą darbą kurti šiuolaikišką visuomenę, besiremiančią tarpusavio pasitikėjimu ir parama silpnesniajam.

„Per pastaruosius 19 metų nuėjome ilgą kelią, stiprindami šias vertybes ir matydami aiškią ateities viziją prieš akis“, – teigė valstybės vadovas, kviesdamas jaunąją kartą atkakliau tęsti pradėtus darbus.

Nuotraukoje: LR Prezidento V. Adamkaus kalba Kaune

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra