Valstybės dieną tautą vienys daina

Autorius: Data: 2012-07-05 , 08:45 Spausdinti

Ketvirtadienis, 2012 m. liepos 5 d. (Vilnius)

Penktadienį, liepos 6-ąją, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvaus Lietuvos Valstybės dienai paminėti skirtuose šventiniuose renginiuose. 

„Šiemet Valstybės diena bus ypatinga. Mus visus vėl sutelks ir vienys daina. Ji visada mus sustiprina ir veda į priekį. Švęskime Valstybės dieną su savo trispalve ir lietuviška daina, didžiuokimės savo Tėvyne ir jos žmonėmis“, – sakė Lietuvos Respublikos Prezidentė.

10 val. Prezidentūroje šalies vadovė už nuopelnus Lietuvai ir už Lietuvos vardo garsinimą įteiks valstybinius apdovanojimus Lietuvos ir užsienio valstybių piliečiams.

11.45 val. Prezidentė Simono Daukanto aikštėje dalyvaus iškilmingoje vėliavų pakėlimo ceremonijoje, pasveikins tautą Valstybės dienos proga ir drauge su vaikais paskelbs Moksleivių dainų šventės „Mūsų vardas – Lietuva“ pradžią.

Šiemet Valstybės dienos minėjimas sutampa su Lietuvos moksleivių dainų švente, todėl S. Daukanto aikštėje vėliavų pakėlimo ceremonijos metu vyks šios šventės įžanga. Prie Prezidentūros sostinės gyventojus ir svečius sveikins ne tik garbės kuopos sargyba, bet ir Dainų šventės chorų bei šokių kolektyvai.

Vakare Prezidentė moksleivių dainų šventės dalyvius pasveikins sostinės Vingio parke, klausysis jų dainų ir 21 val. kartu su visais pasaulio lietuviais giedos valstybės himną.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Liepos 6-oji , , , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra