Valdovų rūmų paromos fondo rėmėjų pagerbimas

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Šiais metais jau ketvirtą kartą iš eilės prie atstatomų Lietuvos valdovų rūmų liepos 6 d. 14 valandą rinkosi Valdovų rūmų rėmėjai, Valdovų rūmų paramos fondo bičiuliai, kolegos, miestiečiai ir sostinės svečiai. Kiekvienais metais per šią šventę galima akivaizdžiai pamatyti, kaip greitai ir gražiai vyksta Valdovų rūmų atstatymo darbai.
Šią dieną atstatomų rūmų fone, buvo įteikti dr. Juozo Kazicko apdovanojimai rėmėjams ir publikacijų autoriams. Šventėje dalyvavo ir diplomus įteikė pats dr. Juozas Kazickas, verslininkas, filantropas, vienas iš Valdovų rūmų paramos fondo steigėjų ir šių apdovanojimų steigėjas. Laureatus skelbė vertinimo komisijos narys Marcelijus Martinaitis.
2005 metų dr. J. Kazicko apdovanojimų laureatai:
žurnalistams, publikacijų autoriams ir laidų kūrėjams:
1. Literatūra ir menas
2. Draugas
3. Bronius Juodelis
4. UAB „5 kontinentai“
Valdovų rūmų atstatymo rėmėjams:
1. Vš.Į. „Metų projektai“ – renginių organizavimo agentūra M.P.3
2. Lietuvos muzikų rėmimo fondas
3. Valdovų rūmų paramos fondo savanoriai
Šiais metais Valdovų rūmų paramos fondo iškilmės Katedros aikštėje vyko kartu su Lietuvos moksleivių dainų švente. Prie Valdovų rūmų šurmuliavo gražus moksleivių būrys. Šventės direktorius Romualdas Kondrotas pasveikino Valdovų rūmų paramos fondo svečius su gražia valstybės šventę ir pasidžiaugė kylančiais rūmais.
Iškilmių svečius sveikino sveikino Lietuvos moksleivių dainų šventės dalyviai – Trakų rajono Rūdiškių muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras, vadovas ir dirigentas Valerijus Filonovas, ir Nacionalines M.K. Čiurlionio menų mokyklos choras, vadovai Saule Kriščiunaitė ir Romualdas Gražinis.
Kadangi šventės viduryje užklupo lietus Didžiojo Statytojo diplomus, kurie įteikiami rėmėjams, parėmusiems 100 000 Lt ir didesne suma, buvo įteikti per atnaujintos Valdovų rūmų radinių parodos atidarymą Taikomosios dailės muziejuje. Šiais metais Didžiojo Statytojo diplomai įteikti AB „Lifosa“ ir AB „Lietuvos elektrinė“. Garbės Statytojo, už 10 000 Lt ir didesnę paramą, įteikti AB „Lietuvos dujos“ ir UAB „Ogmios pulsas“.

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra