Valdovų rūmų paramos komitetas garsins atkūrimą už Atlanto

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

2003 m. lapkričio 19 dieną Valdovų rūmų paramos raštinėje buvo pasirašyta Valdovų rūmų paramos fondo ir Valdovų rūmų paramos komiteto (JAV) bendradarbiavimo sutartis dėl atstatymo idėjos garsinimo ir lėšų kaupimo Jungtinėse Amerikos valstijose.
Valdovų rūmų paramos komitetas buvo įsteigtas 2003 m. rugpjūčio 14 d. Jungtinėse Amerikos valstijose. Šio komiteto pirmininkė yra viena iš Valdovų rūmų paramos fondo steigėjų Regina Narušienė. Ponios Reginos Narušienės vizito Lietuvoje proga buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis ir aptartos veiklos kryptys bei siekiai.
Valdovų rūmų paramos fondas įsipareigoja nuolat palaikyti ryšį su Komitetu ir teikti visą naujausią informaciją apie fondo veiklą bei atstatymo eigą, kad Komitetas galėtų sėkmingai ir prasmingai ieškoti rėmėjų, įtraukti į veiklą JAV lietuvių bendruomenę ir skleisti atstatymo idėją. Visi Komiteto darbuotojai dirba savanoriško darbo pagrindu ir už tai negauna jokio atlygio.
Valdovų rūmų paramos komiteto surinktos lėšos bus saugomos specialiai šiam tikslui atidarytoje atskiroje banko sąskaitoje JAV. Komitetas jau veikia ir yra sukaupęs kelioliką tūkstančių dolerių.
Valdovų rūmų paramos komiteto nariai:
Regina Narušienė, pirmininkė
Bronius Juodelis, iždininkas
Skirmantė Miglinienė, sekretorė
Vaiva Ragauskaitė, spaudos atstovė
Marija Remienė, Kultūros Tarybos pirmininkė
Milda Napjus, lėšų telkimo iš kitų fondų vadovė
Vida Radvenienė, Švietimo Tarybos atstovė.
Apie projektą ir fondą
Valdovų rūmų paramos fondas įsteigtas 2000 m. rugpjūčio 23 d.  Jo tikslai yra remti Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų Vilniaus Žemutinėje pilyje atkūrimą, siekti, kad atkurti Valdovų rūmai veiktų kaip svarbiausias lietuvių tautos valstybingumo, istorijos, kultūros, švietimo ir meno centras.
Visas Valdovų rūmų ansamblis turi būti atkurtas iki 2009-ųjų metų – Lietuvos vardo paminėjimo pirmojo tūkstantmečio sukakties.
Išsamesnę informaciją suteiks:
Indrė Jovaišaitė, Valdovų rūmų paramos fondo direktorė
Tel. (5) 261 40 63, faks. (5) 212 57 67, el.p. fondas@lvr.lt; www.lvr.lt
Nuotraukoje: Valdovų rūmų paramos fondo direktorė Indrė Jovaišaitė ir Valdovų rūmų paramos komiteto pirmininkė Regina Narušienė pasirašo Bendradarbiavimo sutartį

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra