Valdovų rūmų paramos fondas išrinko 2006-2008 m. valdybą ir valdybos pirmininką

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Šių metų lapkričio 23 dieną į visuotinį susirinkimą rinkosi Valdovų rūmų paramos fondo steigėjai. Posėdyje buvo kalbama apie nuveiktus ir būsimus Fondo darbus, prioritetus bei veiklos kryptis. Tačiau svarbiausias šio susirinkimo uždavinys – išrinkti naująją 2006-2008 m. kadencijos valdybą.
2004 – 2006 m. kadencijos Valdybos nariai buvo pirmininkas Edmundas Kulikauskas, Dalia Gruodienė, Eugenijus Jovaiša, Marcelijus Martinaitis ir Algirdas Vapšys. Iš buvusios Valdybos narių kandidatuoti į naują Valdybą sutiko E.Jovaiša, E.Kulikauskas ir A.Vapšys.
Steigėjų susirinkimas išrinko penkių narių Valdybą, kuri dvejus metus, 2006 – 2008 m., vadovaus Fondo veiklai. Naujoji Fondo valdyba – Eugenijus Jovaiša, Beatričė Kleizaitė Vasaris, Edmundas Kulikauskas, Gintaras Songaila ir Algirdas Vapšys.
Po kelių dienų, lapkričio 28 d., buvo sušauktas naujosios Fondo valdybos posėdis, kuriame buvo renkamas Valdybos pirmininkas. Nuo 2000 m. iki 2006 m. pirmininko pareigas ėjąs Edmundas Kulikauskas nesutiko kandidatuoti dėl sveikatos priežasčių. Posėdyje naujuoju Fondo valdybos pirmininku dvejų metų kadencijai išrinktas Fondo steigėjas Algirdas Vapšys, nuo pat 2000 m. buvęs Fondo valdybos narys, taip pat Lietuvos inžinierių sąjungos pirmininkas. Pirmajame naujosios valdybos posėdyje buvo tariamasi dėl tolimesnės Fondo veiklos ir krypčių. Nutarta ateinančiais metais daug dėmesio skirti informacijos apie Lietuvos valdovų rūmų istoriją ir atkūrimo eigos apibendrinimui, leidinių leidybai bei informacinių projektų vykdymui, taip pat tęsti rėmėjų paiešką, rengti konkrečius paramos projektus rūmų eksterjerui ir interjerui išpuošti.

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra