Valdovų rūmų muziejuje – trys naujos teminės ekskursijos

Autorius: Data: 2015-05-15 , 10:05 Spausdinti

Su bundančia ir atgyjančia gamta atsinaujina ir Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai: nuo 2015 m. gegužės lankytojai kviečiami dalyvauti trijose naujose teminėse ekskursijose. Per jas gidai pasakos apie Lietuvos didžiųjų kunigaikščių dvaro prabangą, gobelenų kolekciją ir moteris valdoves. Lankytojai, užsiregistravę į teminės ekskursijos grupę ir įsigiję bilietus, turės unikalią galimybę susipažinti su intriguojančiomis ir dar niekur negirdėtomis istorijomis.

„Teminės ekskursijos padės mūsų lankytojams dar geriau suprasti, kaip buvo audžiami gobelenai, kaip mūsų šalies valdovai suprato prabangą, kokių prabangos daiktų apsuptyje jie gyveno ir kokį indėlį į mūsų šalies istoriją įnešė moterys valdovės. Teminių ekskursijų dalyvių laukia ir staigmena – apsilankymas apžvalgos aikštelėje, iš kurios atsiveria kerintis vaizdas į Vilniaus senamiestį“, – teigia Valdovų rūmų muziejaus Edukacijos ir lankytojų centro Informacijos grupės administratorė-ekskursijų vadovė Birutė Šulinskienė.

Temines ekskursijas pavieniams lankytojams planuojama vesti savaitgaliais, jei į ekskursiją užsiregistruos bent 10 asmenų, tačiau ne didesnėms kaip 25 asmenų grupėms. Užsisakyti tokias ekskursijas pavieniai lankytojai galės telefonu ir internetu, o vienam užsiregistravusiam lankytojui (be bilieto į muziejų) ši paslauga papildomai kainuos 1,45 euro.

Pasak B. Šulinskienės, grupėms teminės ekskursijos bus vedamos visomis muziejaus darbo dienomis. Suderinti jų laiką ir jas užsisakyti galima telefonu. Ekskursijų grupei iki 25 asmenų (be bilietų į muziejų) ši paslauga kainuos 14,48 euro.

„Mėgstantiesiems pasivaikščioti po muziejų be gido, individualiai, šį sezoną taip pat turime naujovę – nemokamą audiogidą. Jis bus labai naudingas tiems, kurie į muziejų atvyko pirmą kartą“, – sako Valdovų rūmų muziejaus Edukacijos ir lankytojų centro Informacijos grupės administratorė-ekskursijų vadovė.

Valdovų rūmų muziejus lankytojus priima kasdien, išskyrus pirmadienius ir valstybinių švenčių dienas. Darbo dienomis muziejus atviras nuo 11 iki 18 val., šeštadieniais ir sekmadieniais – nuo 11 iki 16 valandos. Bilietų kasos uždaromos likus vienai valandai iki darbo laiko pabaigos. Bilieto kaina suaugusiesiems – 2,90 euro, moksleiviams, studentams ir senjorams – 1,45 euro, neįgalieji ir vaikai iki 7 metų įleidžiami nemokamai. Taip pat taikomos įvairios nuolaidos pavieniams asmenims ir šeimoms.

Nuo oficialios atidarymo dienos Valdovų rūmų muziejų jau aplankė daugiau nei 460 tūkst. lankytojų.

Registruotis į temines ekskursijas pavieniams lankytojams galima čia (spausti nuorodą):
2015 m. gegužės 10 d., sekmadienis, 13.00 val. „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų gobelenai“ (registracija baigta)
2015 m. gegužės 24 d., sekmadienis, 13.00 val. „Dvaro kultūros raiška Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencijoje“
2015 m. gegužės 31 d., sekmadienis, 13.00 val. „Valdovės moterys Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencijoje“
2015 m. birželio 14 d., sekmadienis, 13.00 val. „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų gobelenai“

Valdovų rūmų muziejus , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra