Vakarinio aplinkkelio tiesimui sostinėje skirta Europos Sąjungos parama

Autorius: Data: 2012-01-25 , 15:39 Spausdinti

Nuo projekto pradžios, 2011 m. rugpjūtį prasidėjusius Vakarinio aplinkkelio II etapo darbus sostinėje finansavo Vilniaus miesto savivaldybė, o nuo šiol patvirtinta ir Europos Sąjunga parama.

Vakarinis aplinkkelis tiesiamas Lazdynų, Karoliniškių ir Pilaitės mikrorajonuose link Ukmergės plento. Antrojo etapo metu bus nutiesta atkarpa nuo L. Asanavičiūtės iki Ozo g.

Statybų metu bus nutiesti 2,84 km naujo kelio, pastatytos dviejų lygių sankryžos ir du viadukai. Šio ilgalaikio projekto įgyvendinimas – svarbus ne tik Vilniui, bet ir valstybei, dėl to prisiėmėme visą atsakomybę, kad galėtumėm pradėti darbus laiku. Džiaugiamės, kad jau patvirtintas ir Europos Sąjunga finansavimas“, – sakė vicemeras Romas Adomavičius.

Vakarinio aplinkkelio darbai prasidėjo praėjusių metų rugpjūtį – jau pradėti žemės darbai, suformuotos aikštelės. Projektas tęsis iki 2014 m. gegužės mėn. Jo įgyvendinimui skirti 154 mln. Lt, iš kurių – 141 mln. Lt Europos Sąjungos lėšos.

Inga Simanonytė, Viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė, Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius, tel.+370 615 757 77, el. p. vrt@vilnius.lt,
http://www.facebook.com/vilnius.lt

Vilnius , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra