Vaikai – geriausi tradicijų puoselėtojai

Autorius: Data: 2012-05-28 , 09:09 Spausdinti

Vaikai – geriausi tradicijų puoselėtojai

Sekmadienis, 2012 m. gegužės 27 d. (Vilnius).

Tęsiant atvirų erdvių renginius Lietuvos Respublikos Prezidentūros vidiniame kieme šurmuliavo vaikų ir jaunimo folkloro šventė „Saulytė“.

„Jaunimas – tradicijos tęstinumo garantas. Daugybė dalyvaujančių, šokančių, grojančių ir dainuojančių jaunų žmonių – geriausias įrodymas, kad tėvų dainos, šokiai bei papročiai jau tapo Jūsų savastimi“, – sveikinime „Saulytei“ pabrėžė Prezidentė.

Dvidešimtą gimtadienį minintis projektas „Saulytė“ yra vienas iš Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamo tarptautinio folkloro festivalio „Skamba skamba kankliai“ renginių.

Vilniečiai ir sostinės svečiai kartu su vaikų ir jaunimo folkloro grupėmis iš Vilniaus, Kauno, Utenos, Mažeikių, Klaipėdos mokėsi tradicinių lietuvių liaudies dainų ir šokių bei kartu šventė Sekmines. Šventėje šurmuliavo vaikų ir jaunimo tautodailės bei kitokių meno kūrinių mugė, dalyviai aktyviai įsitraukė į organizauojamus konkursus, žaidimus ir atrakcijas. Po „Raganiukės“ teatro spektaklio „Laumė ir kvailutis“ renginio organizatoriai visus dalyvius pakvietė ragauti torto, skirto „Saulytės“ jubiliejui.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra