V. Tarabildienės akvarelės darbų paroda „Tapatybės mozaika“

Autorius: Data: 2012-03-19 , 11:40 Spausdinti

2012 m. kovo 21 d., trečiadienį, 17.30 val. Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos galerijoje atidaroma Vijos Tarabildienės akvarelės darbų paroda „Tapatybės mozaika“.

„Ši kolekcija, yra dalis mano Jubiliejinės parodos „Tapatybės mozaika“, kuri 2012 metų gale bus rodoma Vilniaus Rotušėje.

Dauguma mano darbų atlikti autorinės akvarelės technika, kuri man leidžia pasakyti daugiau nei greita ekspromtu nulieta akvarelė. Savo kūrybinius darbus dažnai kuriu ciklais. Dėl vietos stokos galerijoje rodysiu tik po porą, trejetą darbų iš ciklų.

Savo darbais siekiu stiprinti lietuviškos kultūrinės tapatybės pagrindus bei mūsų istorinę atmintį.

Kuriu turėdama šiuolaikinio žmogaus mąstymą, tačiau kartu intuityviai tarsi grįžtu į laiką, kai žmogus dar nebuvo atskirtas nuo gamtos. Kai visa buvo viena.

Jaučiu ypatingą asmeninį kaip žmogaus ir kaip menininkės santykį su baltų kultūrine tradicija ir neretai savo akvarelinėse kompozicijose ieškau senųjų ženklų bei žmogaus būties esmės ryšio.

Labai pritariu maestro Juozo Miltinio posakiui – „Naujovių ieškojimas, stovint nugara į istoriją, yra graibymasis tamsoje“.

Visa tai ir atsispindi mano kūryboje. Savo idėjoms gyvybę įkvepiu spalvomis ir linija“, – apie savo parodą kalbėjo menininkė.

Dailininkės darbų kolekcija Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos galeriją, esančią Šv. Jono g. 11, puoš iki balandžio 20 d.

Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos galerijos darbo laikas:

I–IV 9–17 val.

V 9–15 val.45 min.

Daugiau medžiagos: Anotacija

Daugiau informacijos: Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos sekretoriato Kultūros programų vadovė Laura Almantaitė, tel. (5) 210 73 40, laura@unesco.lt

Parodos , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra