V. Landsbergis: Reikia gero ministro

Autorius: Data: 2012-03-28 , 11:08 Spausdinti

Konservatoriai norėtų kuo greičiau užmiršti, kad jau pusketvirtų metų valdžia dalijasi su liberalcentristais, ir bent trumpam perimti jų postus. Bet susidūrė su aikštinga kliūtimi – Prezidentūra. Apie susiklosčiusią politinę situaciją tiesiai ir užuolankomis pirmadienį, 2012 m. kovo 26 d., kalbėjo į partijos tarybos posėdį susirinkęs konservatorių elitas.

Bene santūriausiai elgėsi premjeras Andrius Kubilius. Viešoje diskusijoje konservatorių vedlys stengėsi apeiti netylančias kalbas apie koaliciją draskančias negandas ir nuo kovo 26-osios laisvą vidaus reikalų ministro postą. Tuo tarpu Seimo pirmininkė Irena Degutienė bendražygius atvirai ragino persvarstyti koalicijos sutartį ir nebeatiduoti šio posto liberalcentristams.

Vytautas Landsbergis irgi nepagailėjo piktų žodžių liberalcentristams, tačiau nuo jo kliuvo ir saviems. Europarlamentaras pareiškė, kad konservatoriai su liberalcentristais apskritai nebeturėtų leistis į kalbas apie kvotas: „Mes turime kalbėti, kad reikia gero ministro. Abejoju, ar jį rasime toje šutvėje.“ Politikas ragino nekalbėti apie mažumos vyriausybę ir spausti liberalcentristus į kampą: „Gal jie nenorės prarasti likusių ministerijų?“ Politikas bendražygiams taip pat priekaištavo, kad buvo įsivelta į kovą su Dalia Grybauskaite: „Negalime eiti prieš prezidentę, nes labai padėsime marsiečiams.“

Patys liberalcentristai iš koalicijos ir iš ministrų postų trauktis neskuba. Liberalų ir centro sąjungos lyderis Algis Čaplikas savaitgalį aiškino, kad partija jau artimiausiomis dienomis ketina premjerui pasiūlyti kandidatą į vidaus reikalų ministrus. Politikas taip pat aiškino, kad likus pusei metų iki Seimo rinkimų nėra prasmės persvarstyti koalicijos sutarties.

www.punskas.pl

Politika , , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra