V. Juozapaitis. Griežtai ir vienareikšmiškai paneigiu pranešimą apie neva mano išreikštą asmeninį nepasitenkinimą ar tariamo politinio revanšo siekį

Autorius: Data: 2013-04-09, 14:19 Spausdinti

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys, TS-LKD Tarybos narys profesorius Vytautas Juozapaitis griežtai ir vienareikšmiškai paneigė šiandien žiniasklaidoje išplatintą pranešimą apie neva jo išreikštą asmeninį nepasitenkinimą ar tariamo politinio revanšo siekį.

„Savo partijos nariams išplatintame laiške, skirtame tik TS-LKD nariams, išreiškiau savo ir kitų partijos narių susirūpinimą dėl partijos pirmininko rinkimų išvakarėse kylančių prieštaringų sprendimų, kurie gali sutrukdyti TS-LKD siekiui tapti ne tik vyraujančia politine jėga Lietuvoje, bet ir neginčijamu moraliniu garantu. Pabrėžiu, kad TS-LKD yra demokratinė politinė partija, kurioje nuomonių įvairovė yra sveikintina ir skatinama. Tą liudija ir partijos resursais kiekvienam partijos nariui išplatintas mano laiškas, kuris skirtas išskirtinai vidiniam organizacijos naudojimui. Esu tikras, kad mūsų politinė partija yra brandi, tautos lūkesčiams atstovaujanti jėga, kuri savo viduje kylančius klausimus sprendžia išskirtinai savo narių intelektinio ir vertybinio potencialo dėka. Linkėdamas kuo geriausios kloties visiems pretendentams į partijos vadovo postą, patikinu visuomenę, kad bet kuris mūsų narių sprendimas bus priimtas besąlygiškai ir tikiu, kad jis bus pats geriausias Lietuvai“, – sakoma V. Juozapaičio pranešime.

tsajunga.lt  inform.

Tėvynės Sąjunga ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra