V-asis tarptautinis stalo teniso turnyras Senuosiuose Trakuose

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

2008 m. gruodžio 12-14 d. Senųjų Trakų pagrindinėje mokykloje jau penktą kartą vyko traptautinis stalo teniso turnyras. Šio garsaus ne tik Lietuvoje sporto renginio organizatoriai yra Trakų sporto centras bei Senųjų Trakų pagrindinė mokykla.
Pasak turnyro sumanytojo Senųjų Trakų pagrindinės mokyklos direktoriaus Romualdo Gžybovskio, organizuojant šį turnyrą norėta parodyti bendruomenei, o ypač jaunimui turiningesnį laisvalaikio leidimo būdą. Stalo tenisas labiau nei bet kuri kita sporto šaka ugdo žmogaus lyderio savybes, moko susikaupimo, loginio mąstymo. Sportas ne tik lavina kūną, bet ir auklėja, disciplinuoja, taip pat moko garbingai pralaimėti.
Turnyras truko dvi dienas. Jame dalyvavo dviejų amžiaus kategorijų dalyviai: iki 18 metų ir nuo 18 metų iki 60 metų bei vyresni. Grandiozinį turnyro mastą rodo tai, kad į jį suvažiavo ne tik komandos iš visos Lietuvos, bet ir Lenkijos – Suchovolės, Stary Folvarko, Suvalkų. Per dvi dienas varžybose savo jėgas išbandė 117 dalyvių. Varžybose teisėjavo tarpatutinio lygio teisėjai Albinas Čepaitis ir Arvydas Litvinas.
Po azartiškų kovų paaiškėjo nugalėtojai:1995 m. ir jaunesniųjų grupėje I-ąją vietą užėmė Jurga Gurskaitė (Širvintos) ir Romas Lesiv (Jonava); 1996-1995 gimimo metų grupėje – Evelina Karčevska (Suvalkai) ir Artūras Lesiv (Jonava); 1994-1993 gimimo metų grupėje – Evelina Žigytė (Širvintos); 1991-1992 gimimo metų grupėje – Žygimantas Ramonas (Širvintos). Moterų nuo 18 iki 40 metų grupėje I-oji vieta atiteko Anetai Barkovskai iš Šalčininkų. Vyrų nuo 18 iki 39 metų kategorijoje I-ąją vietą užėmė Matas Skučas (Kaunas), nuo 40 iki 59 metų metų kategorijoje – Alvydas Laukaitis (Vilnius), nuo 60 metų ir vyresniųjų kategorijoje – Stasys Remeikis (Žiežmariai).

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra