V. Adamkus Varšuvoje atsisveikino su L. Kaczynskiu

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Buvęs Lietuvos Prezidentas Valdas Adamkus Varšuvoje pagerbė žuvusį Lenkijos prezidentą Lechą Kaczynskį. V. Adamkus Lenkijos sostinėje nusileido, skrisdamas į JAV, pranešė LTV „Panorama“.
 
Prezidento rūmuose, kur pašarvotas Lenkijos prezidento kūnas, V. Adamkus atsisveikino su L. Kaczynskiu bei pasirašė užuojautų knygoje.
 
V. Adamkus toliau tęsia savo kelionę į JAV. Po vizito jis šeštadienį planuoja dalyvauti Lenkijos prezidento laidotuvėse. Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė taip pat pranešė, kad šeštadienį dalyvaus Lenkijos vadovo laidotuvėse.
 
Lenkijos televizijos kanalas TVN24 pranešė, jog dalyvavimą Lenkijos prezidento laidotuvėse patvirtino Europarlamento pirmininkas Jerzy Buzekas, NATO generalinis sekretorius Andersas Foghas Rasmussenas.
 
Pasak TVN24, laukiama taip pat atvykstant aukšto rango atstovų iš daugelio pasaulio šalių.
 
Vokietijos vyriausybės atstovas patvirtino, jog kanclerė Angela Merkel būtinai dalyvaus Lenkijos prezidento L. Kaczynskio laidotuvėse, nesvarbu, kurią dieną jos bus.
 
Pasak vokiečių pareigūno, ne tik A. Merkel, bet ir prezidentas Horstas Koehleris, yra apsisprendę dalyvauti laidotuvėse, nors jų data dar nepaskelbta. A. Merkel net nutrauks savo vizitą JAV.
Taip pat neatmetama galimybė, kad laidotuvėse dalyvaus ir JAV prezidentas Barackas Obama.
 
Scanpix nuotr.
 
www.alfa.lt
 
Nuotraukoje: Varšuvoje V. Adamkus atsisveikino su Lenkijos prezidentu L. Kaczynskiu

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra