Užsienio reikalų ministras lankėsi Klaipėdoje

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Lietuvos užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis 2010 m. lapkričio 10 dieną vyko į Klaipėdą, kur susitiko su Klaipėdos miesto vadovais, Klaipėdos universiteto bendruomene, pramonininkais ir miesto gyventojais, taip pat skaitė paskaitą Klaipėdos universitete.
 
Uostamiesčio gyventojai su ministru buvo kviečiami susitikti Klaipėdos Europos informacijos centre – „Europe Direct“.
 
Susitikimo metu A. Ažubalis Klaipėdos apskrities viešajai Ievos Simonaitytės bibliotekai ir Skuodo savivaldybės viešajai bibliotekai padovanojo knygų apie diplomatijos istoriją, Lietuvos užsienio politiką, tarptautinių santykių teoriją ir praktiką.
 
Paskaitoje Klaipėdos universiteto bendruomenei ministras apžvelgė svarbiausius 20-metį mininčios atkurtosios Lietuvos diplomatinės tarnybos laimėjimus ir uždavinius.
Universitete ministras taip pat susitiks su Klaipėdos verslo įmonių atstovais.
 
Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje A. Ažubalis apžiūrėjo parodą „Baltosios pirštinės: oficialioji ir neoficialioji diplomatija Kaune 1918–1940 m.“.
 
Atkurtosios Lietuvos diplomatinės tarnybos dvidešimtmečio proga Užsienio reikalų ministerijos vadovybė visą lapkričio mėnesį lankosi įvairiuose Lietuvos miestuose. Užsienio reikalų ministras, viceministrai, Užsienio reikalų ministerijos kancleris ir kiti aukšti ministerijos pareigūnai susitinka su Lietuvos gyventojais devyniuose Europos informacijos centruose – „Europe Direct“.
 
www.urm.lt
 
Nuotraukoje: A. Ažubalis

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra