Užsienio reikalų ministras atsisveikino su kadenciją baigiančiu Danijos ambasadoriumi Lietuvoje

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Lietuvos užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis 2010 m. lapkričio 29 dieną priėmė kadenciją baigiantį Danijos ambasadorių Lietuvoje Lauridsą Mikaelseną.
 
Atsisveikindamas ambasadorius pažymėjo Danijos suinteresuotumą toliau bendradarbiauti su Lietuva Europos Sąjungoje ir Baltijos šalių jūros šalių regione bei išreiškė viltį, kad Lietuvos ir Danijos verslo mainai išliks labai intensyvūs.
 
Ministras padėkojo ambasadoriui už pastangas plėtoti draugiškus dvišalius santykius ir pabrėžė Danijos kaip vienos iš didžiausių Lietuvos ekonominių partnerių regione svarbą.
 
„Danija prieš dvidešimt metų buvo viena iš pirmųjų valstybių, pripažinusi Lietuvos nepriklausomybę, šiandien ši šalis vaidina didelį vaidmenį atsinaujinančiame Baltijos ir Šiaurės šalių bendradarbiavime“, – pažymėjo ministras.
 
Danijos ambasada Lietuvoje daug dėmesio skiria informacijos sklaidai atsinaujinančios energetikos, klimato kaitos ir saugaus eismo srityse, yra surengusi seminarus ir išleidusi leidinių šiomis temomis.
 
L. Mikaelsenas Danijos ambasadoriumi Lietuvoje buvo paskirtas 2007 metų rugsėjo 19 dieną. Lietuva ir Danija diplomatinius santykius užmezgė 1991 metų rugpjūčio 24 dieną.
 
www.urm.lt
 
G. Savickio nuotr.
 
Nuotraukoje: Danijos ambasadorius Lietuvoje L. Mikaelsenas

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra