Užkardų vadų pristatymo ceremonija

Autorius: Data: 2012-03-05 , 15:35 Spausdinti

Pirmadienį, 2012 m. kovo 5 d., pasieniečių vado generolo Vainiaus Butino įsakymu du Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės užkardų vadai buvo perkelti tarnauti į kitas šios rinktinės užkardas pasienyje su Rusija.

Iki šiol VSAT Pagėgių rinktinės Bardinų užkardai vadovavęs 44-erių majoras Bronislavas Burzdžius nuo kovo 5-osios perkeltas į tos pačios rinktinės Viešvilės užkardos vado pareigas. Buvęs Viešvilės pasieniečių vadas 34-erių majoras Giedrius Ranonis nuo pirmadienio pradėjo eiti Bardinų užkardos vado pareigas.

Pirmadienį užkardų vadų pristatymo ceremonijoje dalyvavo VSAT vadas generolas Vainius Butinas, kuris B. Burzdžių ir G. Ranonį pristatė naujiems užkardų kolektyvams.

Į Bardinų užkardą išlydėti užkardos vado, padėkoti už bendradarbiavimą ir pasveikinti naujojo vado atvyko Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius, Lumpėnų seniūnė Danguolė Mikelienė bei Rambyno regioninio parko direktorė Diana Milašauskienė su kolektyvu.

Viešvilėje ceremonijoje dalyvavo Viešvilės seniūno pavaduotoja Rima Lukošienė, Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Jurbarko rajono agentūros vedėjas Andrius Šašys, kurie negailėjo gražių žodžių ir dėkojo už bendrus renginius, pagalbą bei geranoriškumą.

Bardinų užkarda Pagėgių savivaldybės ribose saugo 27 km Lietuvos sienos ruožą su Rusija. Jai priklauso ir tarptautinis Panemunės pasienio kontrolės punktas. Viešvilės užkardai yra priskirtas 30 km šios sienos ruožas Jurbarko rajone. Abiejų užkardų pareigūnai saugo valstybės sieną, einančią Nemunu.

Šie pakeitimai atlikti siekiant tobulinti tarnybos organizavimą pasienyje su Rusija, taip pat efektyviau valdyti VSAT žmogiškuosius išteklius. Siekiama, kad tokia priemonė padėtų efektyviau užtikrinti sienos su Rusija apsaugą ir kovą su įvairiais pažeidėjais.

Pastaruoju metu buvo rotuoti visų 7 Pagėgių rinktinės užkardų vadai.

VSAT Pagėgių rinktinės ryšių su visuomene specialistė Asta Šimkuvienė

Nuotraukose:

1. Bendra nuotrauka Viešvilės užkardoje

2. Naujajam Bardinų užkardos vadui G. Ranoniui VSAT vadas generolas V. Butinas įteikė Bardinų užkardos anspaudą,

3. Naujajam Viešvilės užkardos vadui B. Burzdžiui VSAT vadas  generolas V. Butinas įteikė Viešvilės užkardos anspaudą

4.Už glaudų ir nuoširdų bendradarbiavimą Bardinų užkardos vadui B. Burzdžiui padėkojo Rambyno regioninio parko direktorė D. Milašauskienė

5. Bardinų užkardos kolektyvas, į užkardą atvykę svečiai po ceremonijos

6, 7. Ceremonijos akimirkos Viešvilės užkardoje

Valstybės siena , , , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra