Užgavėnės – Kauno senamiestyje

Autorius: Data: 2012-02-14 , 14:48 Spausdinti

Maloniai kviečiame atvykti ir kartu pašėlioti su gervėm, ožiais, meškom…

2012 m. vasario 21 d. (antradienis) 17-18 val. Kauno tautinės kultūros centras kviečia į UŽGAVĖNES Kauno senamiestyje. Persirengėliai linksmins ir koncertuos M. Valančiaus, Vilniaus gatvėse.

Dalyvauja folkloro ansambliai „Sodyba“ (vadovė Jonė Špakauskienė), ,,Sodailio“ (vadovė Daugailė Braziulytė), studija „Gyvasis folkloras“ (vadovė Vita Braziulienė), gros Jonavos suaugusiųjų švietimo centro kapela „Lankesa“ (vadovas Antanas Kirvelevičius). 

Užgavėnės linksmai!

Gerbiami kauniečiai ir svečiai, kaip ir kasmet, taip ir šiais metais, Kauno tautinės kultūros centras kviečia išvaryti visas negandas ir žiemą iš savo kiemo, linksmai atšvęsti Užgavėnes, sočiai ir riebiai septynis, o gal ir daugiau kartų per dieną prisivalgyti šiupinio, virtos kiaulės knyslės ar galvos, krosnyje šutintos kiaulės kojos ar ausies, užsikąsti blynų, šiais valgiais pavaišinti persirengėlius, o gal ir patiems jais pabūti. (Šį kartą valgius pasigaminti teks patiems…)

Kada? 2012 metų vasario 21 dieną, antradienį, 17-18 val.

Kur? Po darbo eiti ne į namus, o skubėti prie Kauno tautinės kultūros centro (A. Jakšto g. 18) švęsti Užgavėnių Kauno senamiestyje.

Kas ten lauks?  Užgavėnių persirengėliai.

Ką ten veikti? Paveiksluotis ir matuotis Užgavėnių kaukes. Dainuoti, šokti, pokštauti, šėlioti M. Valančiaus, Vilniaus gatvėse. 

Tuos „sunkius“ darbus atlikti padės: folkloro ansambliai „Sodyba“ (vadovė Jonė Špakauskienė), ,,Sodailio“ (vadovė Daugailė Braziulytė), studija „Gyvasis folkloras“ (vadovė Vita Braziulienė), Jonavos suaugusiųjų švietimo centro kapela „Lankesa“ (vadovas Antanas Kirvelevičius).

Renginys nemokamas

Šią netvarką organizuoja: Kauno tautinės kultūros centras

Informacija: www.ktkc.lt

Kaunas , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra