Už mūsų kalbą, tautą ir valstybę

Autorius: Data: 2014-05-02 , 15:01 Spausdinti

2014 m. gegužės 6 d. (antradienį) 12 val. visus kviečiame į sankcionuotą mitingą prie Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos ir Seimo už valstybinę kalbą, tautą, Lietuvos valstybę ir jos teritorijos nedalomumą.

Socialdemokratų frakcija Seime registravo prieškonstitucinį Vardų ir pavardžių rašymo dokumentuose įstatymo projektą su 150 naujų raidžių, o Valdemaro Tomaševskio frakcija – tris vadinamojo Tautinių mažumų įstatymo projektus ir Civilinio proceso, Švietimo įstatymų pataisas, iškraipant Lietuvos vietovardžius, gatvių pavadinimus ir įvedant dvi kitas „regionines“ kalbas. Tai pablogintų valstybės ir visų piliečių, visų tautinių bendrijų padėtį.

Minėtos partijos šiuos Konstitucijos pažeidimus nori įvykdyti po rinkimų, kad rinkėjai nebegalėtų jų tinkamai įvertinti. Dėl to visus kviečiame nebalsuoti už valstybinės kalbos nepalaikančius šių partijų kandidatus į Lietuvos Prezidentus, Europarlamentą bei kitas institucijas tol, kol šios partijos ir jų kandidatai neatsiims minėtų projektų. Kiekvieną balsavimą už prieškonstitucinį projektą laikome Seimo nario priesaikos sulaužymu.

Prašome visus Seimo narius balsuoti už Valentino Stundžio su kitais Seimo nariais parengtus ir Konstitucijos nepažeidžiančius Vardų ir pavardžių rašymo, Tautinių bendrijų įstatymų projektus.

Lietuvos Sąjūdis, Lietuvos laisvės kovotojų sąjunga, „Vilnijos“ draugija

Lietuva , , , , , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra